Так чим же корисний масаж (еротичний масаж)?

Закінчено трудовий день, втома розливається по тілу, а ти лежиш на дивані і сумно думаєш: «Ох, не завадив би зараз розслабляючий масаж!» І такі думки дуже близькі до істини, адже масаж має масу властивостей і позитивних ефектів, і в його відомстві не тільки розслабляти так як еротичний масаж.

Чим ще так корисний і чудовий масаж?

Класифікація

Масаж це стародавнє мистецтво, яке, на щастя, не було втрачено в століттях сивої давнини, а успішно живе і процвітає понині. Видів його дуже багато, але для простоти найчастіше поділяють на великі групи:
лікувальний
косметичний
спортивний
гігієнічний
еротичний (на сайті салону “Шоколадний)

Уже з цих груп стає ясно, в яких областях їх застосовують. Існують відмінності в прийомах і їх комбінаціях і в додатково використовуваних засобах. До останніх можуть належати різні речі: від гарячих каменів до ароматичних масел, спеціально складених під конкретну людину.

Техніки масажу найкраще оцінити у професіоналів, тим більше, що зараз багато спа-студій і часто перший сеанс проводиться безкоштовно, а раз скуштувавши це насолода, складно від нього відмовлятися надалі особливо від приемний еротичний масаж.

По суті своїй масаж це комплекс дій на тіло із застосуванням масел або без них.

Так що ж такого в цьому дійстві, що воно таке популярне і шановане?

Масаж це цілющий бальзам для кожної клітинки нашої шкіри, для кожного м’яза і для кожного органу. Більш того, його дуже любить наша нервова система, адже він може як гальмувати і заспокоювати її, так і порушувати і бадьорить. Ця чудова техніка покращує потік крові по її руслу від органу до органу, внаслідок чого поживні речовини ніде не відкладаються, а досягають потребують місць.

Грамотно складені букети масел так само впливають на нервову систему, на нюх і на центр задоволення головного мозку. Лікувальний масаж можна використовувати протягом усього ходу відновлення, але «за рецептом» лікаря, а косметичний і еротичний масаж не знає обмежень по області свого застосування.

Протипоказання

Важливо пам’ятати, що це не панацея і ряд випадків, коли варто утриматися. Сюди відносять запалення шкірних покривів, лихоманку і підвищену температуру, важкі захворювання крові і серця, грипи і вірусні захворювання, засмучений кишечник та інші. У всіх інших випадках завжди потрібно проконсультуватися з фахівцем і поділитися з ним своїми сумнівами, якщо такі Масаж це справжній подарунок собі і він стоїть і витрачених коштів, і часу!


Не пропустіть