Що потрібно робити, якщо вкрали автомобільний номер

Останнім часом в Україні почастішали випадки крадіжки автомобільних номерів. Що робити і куди звертатися, якщо ви стали жертвою такого «пограбування», пише avtoblog.ua.

По-перше, якщо трапилася така неприємність, необхідно викликати поліцію для того, щоб оформити крадіжку номерного знака і отримати відповідну довідку.

Після цього звернутися в територіальний сервісний центр з наступним переліком документів: паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Варто відзначити, що для отримання нового номерного знака в такому випадку передбачено проходження технічного огляду. За умови наявності всіх документів і позитивного висновку експерта, громадянин отримує нове свідоцтво про реєстрацію і нові номерні знаки.

Не слід забувати про те, що при перереєстрації, старі номери вважаються недійсними, і їх необхідно здати в територіальний сервісний центр. В процесі перереєстрації їх вносять в національну автоматизовану інформаційну систему МВС України, з поміткою «в розшуку» або «загублені». Така процедура попередить можливість використання цих номерних знаків сторонніми особами.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Сергей

  безусловно правильно.
  Но на практике необходимо проверить близлежащую территорию, особенно места где можно спрятать номера. Злоумышленники хотят получить от вас деньги и далеко номера не уносят. Это в 90 % случаев, оставляют № тел.
  Когда найдете номера, вызывайте полицию и звоните этим “бизнесменам”. Попросят перевести 200-500 гр на моб тел. Зафиксируйте разговор и пишите заяву.
  Проверено, у сокурсника на дарнице снимали, нашли за 15 мин.
  Мусора бесполезны, но заяву принять обязаны.

 • миша-ося

  старі номери вважаються недійсними, і їх необхідно здати в територіальний сервісний центр.

  Придурки ,что здавать если их украли?!!
  А крадут твари которых крышуют сучьи аваковские твари -менты как бы они сейчас не называли себя всё равно были и остаются последними тварями