5 причин, чому ГБО може бути не таким вигідним, як здається на перший погляд

В Україні з кожним роком все більше і більше автомобілістів встановлюють у свої машини газобалонне обладнання. Вони розраховують таким чином економити багато грошей. Сьогодні ми розповімо, чому насправді економія буде не такою великою, як вони очікують.

Купівля ГБО

В Україні пропонують газобалонне обладнання різних фірм. Найчастіше наші співвітчизники встановлюють польське ГБО. Воно дешевше, ніж наприклад, італійське. Однак, за якістю польське обладнання поступається італійському і, наприклад, голландському. Вартість встановлення ГБО різна, залежно від фірми.

Наприклад, польське ГБО коштує від 8 900 до 18 600 грн (ціна залежить від двигуна), а італійське – від 16 200 до 31 500 грн.

Встановлення ГБО

Окремо потрібно платити за встановлення ГБО. Не рекомендуємо звертатися в «кустарні» майстерні, бо це може призвести до поганих наслідків. Краще звернутися до спеціалізованої фірми.

Реєстрація ГБО

При переобладнанні автомобіля на газ його потрібно зареєструвати в поліції. За це теж потрібно платити (правда, зовсім небагато). Якщо їздити на автомобілі з ГБО без реєстрації, то вас оштрафують.

Ремонт

Автомобіль з газобалонним обладнанням втрачає гарантію на деякі вузли та агрегати. Тому якщо він ламається, то автомобілісту найчастіше доводиться самому оплачувати його ремонт.


Не пропустіть