Укравтодор в шоці: канадські дороги ремонтують помідорами (Фото)

Вже декілька місяців мешканці одного з районів Торонто (Канада) чекають, поки місцева влада відремонтує величезну дірку на автомобільній дорозі.

Тим не менш, чиновники поки тільки “порадували” тим, що поставили навколо ями попереджувальні конуси – швидше за все, щоб туди ніхто не впав. Про це стало відомо завдяки повідомленням місцевих ЗМІ.

Підприємливі городяни і не збиралися звалюватися в яму, адже замість цього вони посадили туди помідори. Фотографії з дозріваючими плодами, що ростуть в такому дивному місці, швидко поширилися інтернетом, і тут-то нарешті влада згадала про злощасну вибоїну.

Людей запевнили, що ямою скоро займуться, а поки попросили проявляти обережність і не наближатися до нього (що, звісно, викликало у городян чимало сміху).

Місцеві “городники” жартують, що якщо яма так довго прикрашала їх район, то, може, чиновники тепер трохи потерплять, щоб люди змогли зібрати врожай? Однак за помідори хвилюватися не варто — як тільки почнуться дорожні роботи, їх негайно пересадять в безпечне місце.

Джерело znaj.ua

Не пропустіть