В Румунії створили унікального монстра-рятувальника (відео)

Позашляховик здатний долати непрохідні перешкоди і розганятися до 160 км/год по бездоріжжю

У світі є багато незвичайних автомобілів, побудованих для залучення до рятувальних операцій, проте румунський позашляховик перевершив багато з них, передає “Автоблог”.

Це авто здатне долати непрохідні снігові замети, водні перешкоди, а на бездоріжжі може розігнатися до 160 кілометрів на годину. На автомобіль можна встановити спеціальні пристрої для гасіння пожеж. Дивно, але в салоні можуть розміститися відразу одинадцять чоловік.

Як повідомляють представники компанії Ghe-O Motors, які здійснювали розробку рятувальної машини, на її створення у них пішло цілих 3 роки. До речі, побудували її зовсім недалеко від румунсько-українського кордону. Незабаром новинка надійде на конвеєр.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Geralyn

    Dreambes, je veux pas te manquer de respect, ou te paraitre connseceddant, mais franchement, pourquoi tu l’ouvre? Cette album, Wars of the roses, est plein de bonnes idées, mais c’est vrai, la piste Providence avec ses coeurs c’est mauvais et pas à sa place…et l album dans l ensemble laisse une impression de "j ai raté le c…

  • Louisa

    You conl’udt pay me to ignore these posts!