У Черкасах збиратимуть армійські позашляховики та вантажівки (Фото)

На зміну “ГАЗонам” і “ЗІЛам” прийдуть вантажівки Hyundai HD65 і HD120, а замість “козликів” УАЗ-3151 і “буханця” УАЗ-3909 – пікапи Great Wall Wingle 5. Військова комісія рекомендувала Міністерству оборони України узяти на озброєння повнопривідних “корейців” і “китайців”, яких поставлять на конвеєр у Черкасах, повідомляє avtoblog.ua.

Повнопривідні корейські вантажівки понад півтора року проходили випробування в діючій військовій частині на території проведення АТО та в результаті були рекомендовані Міноборони. Крім того, китайські повнопривідні пікапи Great Wall Wingle 5 військова комісія рекомендувала взяти на озброєння в якості легкої вантажівки, медичного транспорту та патрульного автомобіля.

Випускати армійські модифікації вантажівок і пікапів планує корпорація “Богдан Моторс”, яка запустить для цього автоскладальний завод у Черкасах.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Борис

  Рекомендували транспортні засоби від друзів Порошенко. Схоже ця херня не збираеться закінчуватись.

 • Киевлянинъ

  Збирати ці засоби будуть на заводах Патріота Панами дона Педро. З якої сторони не глянь на рідну Україну, а працює тільки ФОП ” Пан Олексій & синовья”! Мабуть у нас традиція така: то СЕМЬЯ, то СИНОВЬЯ!

  • Эд

   А Вам всё хреново, нет завода – Порошенко-мудак, есть завод-тоже самое….по моему мнению , мудило ВЫ