Новий універсал Jaguar XF Sportbrake продемонстрували на офіційному фото

0

Британський бренд Jaguar опублікував перше офіційне зображення нового спортивного універсала XF Sportbrake. Офіційна презентація практичної новинки повинна відбутися влітку нинішнього року.

Очевидно, що універсал виявиться значно просторішим і комфортнішим однойменного седана. Судячи з показаного інтригуючого зображенню, для автомобіля передбачено скляний панорамний дах, завдяки якому в салоні моделі буде «ще легше і легше». Хоча оформлення інтер’єру не видно, але можна стверджувати, що в салоні новинки можна буде зустріти все те ж саме, що і всередині седана.

Розмовляючи з журналістами про новинку, представники марки відзначають, що практичний кузов не вплине на продуктивність автомобіля. В цілому, характеризуючи модель, в компанії запевняють, що вона повністю відповідає останньому дизайнерському напрямку бренду Jaguar. Описуючи автомобіль, керівники марки заявляють: «Це буде дуже гарна машина».

Імовірно, об’єм багажного відділення нового універсала Jaguar XF Sportbrake складе близько 600 літрів. Якщо ж скласти задні сидіння, цей показник збільшиться до, приблизно, 1 700 літрів. Швидше за все, в багажнику автомобіля буде спеціальні кріплення для вантажу і електричний привід дверей. Які мотори отримає новинка поки офіційно не повідомляється. Як відзначають наші британські колеги, для універсала передбачено кілька модифікацій, включаючи дизельні версії (160 та 180 сил) і бензинові модифікації (300 і 375 сил). Крім цього, в подальшому у моделі з’явиться «заряджена» версія SVR, яка посперечається з автомобілями Mercedes-AMG і Audi RS.


Не пропустіть