Як правильно купити б / у авто в Україні: поради експертів

Якщо ви шукаєте машину з других рук, тоді рекомендуємо ознайомитися з докладним розбором того, як правильно купити б / у авто в Україні.

Нижче представлено детальну інформацію про те, як правильно купити б у авто в Україні: як вибрати старий автомобіль, де шукати недавно розміщені пропозиції і на що варто звернути увагу при огляді.
Де шукати пропозиції про продаж б у авто

4 варіанти, де купити старий автомобіль:
Придбання машини у знайомих

Якщо близька або знайома людина продає автомобіль, то це з одного боку привабливий варіант, адже технічний і юридичний ризик обману в такому випадку зводиться до нуля. Однак вибір машини аж надто обмежений. Тому варіант розглядається скоріше з боку випадкового шансу.

Автобазар

Купувати чи старий автомобіль на автобазарі або з появою інтернету це вже не має сенсу однозначно сказати складно. Плюс придбання машини таким чином можливість добре збити ціну. На авторинках пропонується певна “ринкова” ціна, проте через щільний ряду пропозицій автовласники готові поступитися хороші суми тільки б ви вибрали їх залізного коня.
У цьому місці торгують машинами, як правило, досвідчені люди у віці за 40 років, які поки що слабо розбираються в інтернеті, проте точно не в машинах. Тому потрібно апелювати при “збиваючи” ціни лише дійсно логічними і обґрунтованими аргументами, про які ми поговоримо нижче.
Основний мінус автобазарів це шахраї. Будьте уважні і пильні, адже найчастіше покупці приїжджають на місце вже з грошима, що тільки на руку грабіжникам. Поширена схема обману на авторинку це вистежування новоприбулих автомобілів, розбиття скла і витягування барсетки з машини, тому цінності краще носити з собою.
Рекомендуємо відразу не брати на автобазар велику суму. Краще оглянути 5-10 варіантів, прицінитися, поспілкуватися з продавцями і лише потім ще раз з’їздити додому за грошима. Також радимо приїжджати на ринок не поодинці, а з парою міцних друзів.

Автосалони

Основний плюс цього способу юридична чистота оформлення угоди. Практично не буває випадків, коли після покупки машини в автосалоні з нею виникають складності в плані наявності арештів і кредитних заборгованостей.
Мінус цього способу комісійний відсоток, який беруть собі компанії-посередники, і ризик потрапити на технічно недосконале транспортний засіб. Якщо з першою проблемою впоратися не вийде (автосалони вкрай рідко погоджуються на зниження ціни), то другу проблему можна вирішити, приїхавши на місце з тлумачним фахівцем. Занадто мала ймовірність, що менеджери запропонують експерту сумнівну техніку.

дошки оголошень

Цікаві пропозиції можна зустріти на всіляких дошках оголошень або інтернет магазинах які можете подивитися далее. Які старі автомобілі краще купувати на цих майданчиках? Ви напевно зустрінете безліч пропозицій від посередників, тому зверніть увагу на опис машини. Якщо немає ніякої конкретики по Минулого експлуатації, а вказані лише сухі технічні характеристики або гарний текст про те, наскільки машина хороша, тоді 90%, що ви потрапили на посередника.

Що потрібно уточнити ще до огляду авто наживо
Існує певний ряд питань, які потрібно уточнити в телефонному режимі ще до того, як виїжджати на огляд автомобіля, щоб не втрачати свій час. Виглядає він у такий спосіб:
Кількість власників, яке вже було у автомобіля.
Місяць і рік випуску машини (перевірити можна, наприклад, за маркуванням стекол).
Стан машини і зона експлуатації (чи часто доводилося їздити в далекі поїздки, в гори, в сільську місцевість).
Автомобільний пробіг.
Випадки потрапляння в ДТП.Не пропустіть