Установка шумоізоляції – примха чи необхідність?

У професійній автомайстерні або на сучасній СТО можна зробити діагностику, ремонт автомобіля, тюнінг або установку різних сучасних систем. Знайшовши необхідні поради на спеціалізованих сторінках в інтернеті або проконсультувавшись на місці з майстром, можна більш точно визначитися з бажаннями власника і потребами автомобіля. Таким же чином встановлюється шумоізоляція, що впливає не тільки на рівень комфортності перебування в транспортному засобі, але і на безпеку на дорозі.

Грамотний вибір шумоизоляционного матеріалу

Досить часто виробники або автовласники прагнуть заощадити на шумоізоляційним облаштуванні. Це відбивається негативно і на комфорт водія з пасажирами, і на кліматичних особливостях в салоні авто, і на безпеці знаходження транспортного засобу на дорозі в умовах постійного гулу.

Шумоізоляція включає в себе використання широкого спектру шумо-, звуко-, теплоізолюючих і звукопоглинальних матеріалів. Спеціально вироблені з метою зниження внутрішніх і зовнішніх шумів, а також вібрацій низьких частот, такі матеріали кріпляться по всій підставі автомобіля. Найбільш якісними шумоїзоляционнимі матеріалами називають:

шумопоглинаючі – знижують вплив внутрішнього шуму;

звуко-і теплоізоляційні – знижують показники зовнішнього шуму і його впливу;

бітумні і бітумно-мастичні – установка бітуму або бітуму з мастикою на шар високоміцного клею;

мастичні – спеціальний різновид герметика з нижньої клейкою частиною.

Серед різноманіття ремонтних і настановних робіт однієї з популярних послуг є установка шумоізоляції. Тому, якщо розглядаються варіанти того, за допомогою якого матеріалу варто призвести подібні роботи, на різних автомобільних сайтах можна почерпнути достатньо інформації, а потім з цього приводу отримати пораду спеціаліста на СТО.


Не пропустіть