Як прибрати подряпини на машині в домашніх умовах

Поліпшити «зовнішність» автомобіля і не витратити при цьому катастрофічні для сімейного бюджету суми є основним завданням автолюбителя при усуненні дрібних подряпин. Найпоширенішим способом фейслифтинга кузова є визначення індексу фарби – коду кольору, розташованого на стійці дверей в нижньому рядку чорної заводської таблички, та усунення дефектів в домашніх умовах. Як правило, код починається з C / TR і дозволяє точно підібрати, наприклад, Blue Mirage Metallic по позначенню 8R5 FB12.

Дрібні подряпини: бюджетний або професійний варіант?

Російські дороги – ідеальні умови для появи дрібних подряпин і відколів лакофарбового покриття, так як «камінчики по кузову» є звичним для автолюбителя явищем. Швидко і відносно якісно можна виконати фейсліфтінг будинку при виборі воскового олівця. Такий спосіб відноситься до бюджетного, так як вартість «інструментарію» становить близько $ 4 на будь-якому аукціоні з урахуванням вартості доставки.

Більш ефективний, але і дорожчий варіант автохімії запропонований у вигляді 3M Scratch Remove – професійного кошти з видалення подряпин, плям від води і окислень. Переваги професійної автохімії:

безпечність засобу для лаку, лакофарбового покриття та емалі;

Як прибрати подряпини на машині в домашніх умовах. Авто поради.

виготовлення із застосуванням інноваційних і перевірених технологій;

поступове відновлення поверхні тонкими частинками мінералу, який усуває подряпини;

відсутність у складі воску.

Для фейслифтинга «своїми силами» при виборі професійної автохімії необхідно дотримуватися послідовність робіт: підготувати поверхню (вимити кузов шампунем), нанести засіб на суху чисту тканину, протерти подряпини і видалити залишки мікрофіброві серветкою. Для того, щоб якість не підлягало сумніву і автомобіль засяяв первозданною красою, досить після усунення дефектів поверхні нанести швидкий віск або Автополіроль тієї самої ТМ – 3М.

Як прибрати подряпини на машині в домашніх умовах. Великі подряпини: огляд ефективних засобів.

У ТОПі популярності серед автолюбителів – ремкомплекти у вигляді флакончиків з автоемаллю. При виборі наборів можна колеровать фарбу за кодом і підфарбувати «пензлика» або відколи. Ремкомплекти для глибоких відколів дозволяють впоратися з характерними ознаками корозії металу і включають лак, фарбу для відколів, обезжириватель, грунт, дрібну наждачний папір, серветку, захисні рукавички та малярний скотч.

Перевага автохімії:

можливість провести точковий ремонт без перефарбовування значних ділянок;

локальний ремонт глибоких подряпин і сколів із застосуванням пензлика навіть у тих випадках, коли ділянки схильні вогнищам корозії;

швидкий ремонт – густа фарба швидко сохне;

температуроустойчівость фарби дозволяє виполняять ремонт при низьких температурах;

простий ремонт – фейсліфтінг проводиться із застосуванням пензлики, а дрібні подряпини усуваються зубочисткою.

Для того, щоб кузов придбав первозданний шик нового авто, досить нанести лак, який додасть блиск і міцність поверхні. Крім того, для видалення глибоких подряпин успішно застосовується антикорозійна мастика з подальшим забарвленням фарбою / емаллю або поліруванням.

Перевага локального ремонту полягає в можливості відновити пошкоджену частину, однак при виборі мастики необхідно точно підібрати колір за кодом. Для густий мастики застосовуються спеціальні шпателі, занадто щільну консистенцію кошти можна розбавити розчинником і застосовувати звичайні інструменти для виконання ремонту.

Як прибрати подряпини на машині в домашніх умовах. Фейсліфтінг «своїми руками»: як визначити бюджет ремонту?

Бюджет ремонту в основному залежить від масштабів лиха: для усунення дефектів менше 40% від площі можна скористатися асортиментом засобів для дрібних і глибоких подряпин. При більш значній площі пошкоджень потрібно зняття частини кузова. Так як основними причинами утворення дефектів є фракції піску і дрібні камені, то поява мініповрежденій розміром 2-3 мм відноситься до самого доступному за вартістю виду ремонту. На етапі діагностики можна визначити бюджет ремонту:

матове пляма є індикатором пошкодження шару лаку;

біла пляма означає, що пошкодження поглиблено до грунту.

Бюджет фейслифтинга «своїми силами» залежить від складності пошкодження і терміновості ремонту. Як правило, на місці пошкоджень утворюється корозія, тому терміновий ремонт – запорука незначних витрат на усунення дефектів. Найдоступніший спосіб – придбання воскових олівців і усунення незначних дефектів:

Fix it PRO для усунення подряпин на аукціоні eBay обійдеться автолюбителю в $ 0,15-2,20 (без урахування вартості доставки);
NEW Fix it PRO – $ 0,10-1,95;
високу якість Car Repair Pen від Fix it PRO – від $ 0,01;
5X і 5Pcs від Fix it PRO для множинних подряпин – $ 0,01-7,00.

Складні пошкодження і глибокі подряпини обійдуться дорожче: популярний 3M Scratch Remove коштуватиме від € 12,42, проте дозволить якісно усунути мініповрежденія на професійному рівні. Альтернативний варіант – цикл операцій з шпаклівки, грунтовки, забарвлення і нанесення лаку на автосервісі. Вартість такого ремонту залежить від розцінок сервісу і положення відколу: далі від центру – дешевше ремонт.

Як прибрати подряпини на машині в домашніх умовах. Подряпини на склі? – Огляд популярних засобів.

Усунення подряпин «своїми руками» відноситься до найпоширенішого виду ремонту. Для того, щоб вибрати кращий засіб, необхідно визначити характер і вид пошкодження – мікроподряпини можна заполірувати, глибокі зажадають попередньої підготовки:

паста ГОІ

поліруюча рідина

полірувальна машина

шматок матеріалу.

Пасту необхідно нагріти до консистенції «рідка сметана» і розтерти на тонкому матеріалі. Кращим варіантом є повстяні і тонкі шматки матерії. Після нанесення пасти необхідно виконати кругові рухи в районі ушкоджень, послідовно переміщаючись між тріщинами. Більш простим способом усунення подряпин є застосування поліруючих рідин. Для усунення подряпин із застосуванням полиролей достатньо нанести засіб на скло і розтерти чистим шматком матеріалу без ворсинок до повного усунення мікротріщин.


Не пропустіть