Тонування автоскла своїми руками

Т онирования Автоскло своїми руками приносить економію і величезне задоволення за власну працю. Новачкові, що не володіє теоретичними та практичними знаннями, здійснити тонування автоскла своїми руками буде досить складно і важко.

Тонування автоскла своїми руками, в принципі, знають усі. Технологія установки тонуючої плівки проста. Водій в гаражі може одна впоратися з роботою. Але краще це робити в автоцентрах, де плівку на скло встановлять професіонали. Вони її підготують до нашаруванню, а після завдадуть і просушать. Після наклейки тоніка на скло, необхідно хоча б тиждень не користуватися склопідйомниками. Тобто, дати плівці остаточно устояться. Проте хто може втерпіти, щоб не перевірити якість тонування скла шляхом його підйому і опускання. В результаті, з’являються проблеми: починаються відшарування.

Кращим способом тонування вважається такий. Скло знімають і плівку наносять на закріплює шар в Беспильная приміщенні. Накочують для видалення бульбашок повітря і сушать при температурі +80 градусів за Цельсієм. Температуру зменшують поступово. І тонування високої якості, готова.

Також, проявивши терпіння і спритність, можна своїми руками затонувати одним рулоном плівки 4 автоскла. Для цього потрібно канцелярський ніж, шпатель гумовий, шампунь, тепла вода, ганчірка без ворсу і пульверизатор. Тонують скла (краще дві людини) в без пилу приміщенні. Скла знімають, ретельно миють, особливо кути. Пульверизатор заряджають мильним розчином і обприскують скло. Прикладають плівку до поверхні темною стороною всередину. Розгладжують і обрізають по сторонах, залишаючи плівку в запас по 1 сантиметру.

Змочують мильним розчином внутрішній шар скла. Потім одна людина міцно тримає прозору плівку, а другий витягує тонер і змочує його. Затемнену плівку прикладаємо до внутрішній стороні скла. І після на нього «надягають» і світлу плівку. Потім шпателем розгладжують для повного видалення бульбашок повітря до тих пір, поки прозорий шар почне відставати від затемненого шару. Підрізають гострим ножем кромку і дають плівці висохнути. Можна посушити звичайним феном, якщо він є. А тим часом починають тонувати наступне скло точно так, як це тільки що було пророблено.

Тепер ви самі переконалися тонування стекол автомобіля своїми руками цілком можливо.


Не пропустіть