Установка противотуманок на Нива Шевроле

У заводській комплектації Нива Шевроле вже має протитуманні фари, але багато автомобілістів хочуть встановити на свій автомобіль і додаткове освітлення, яке можна використовувати не тільки в нічний час, але і вдень, як сигнали для інших водіїв. Тим, хто робить ремонт Шевроле, добре знайомий цей процес. Новачкам же пропонуємо розглянути його детальніше.

На даній моделі фара має вигляд прямокутника, який знаходиться безпосередньо під основними фарами. Оснащена фара галогенними лампами по 35W. Це пов’язано з тим, що головним завданням ВТФ є не освітлення дороги (з цим можуть впоратися і звичайні фари), а чітке виділення габаритів автомобіля на дорозі з поганою видимістю.

Процес установки досить простий, якщо автомобіліст вже стикався з роботами такого типу. Перш ніж приступати, необхідно обзавестися всіма потрібними матеріалами (підготовка проводки, місця для встановлення реле, кнопки і простір на бампері).

Весь процес полягає в установці кнопки, її підключенні до блоку управління з подальшим виведенням проводки від блоку управління через підкрильні отвір у кузові до бампера. Там вже буде відбуватися безпосередній монтаж протитуманною фари. По завершенню робіт обов’язково перевіряється справність встановленої системи.

Варто також згадати про те, що стандартна лампа часто не задовольняє потребам в якості освячення. Саме тому багато водіїв замінюють лампи на більш потужні. Тут також є свої нюанси. Найпопулярнішими замінами є ксенонові або світлодіодні. Чотири лампи потужністю понад 55W будуть занадто перевантажувати акумулятор, особливо це стосується дешевих ксенонових. Світлодіодна лампа використовує куди менше енергоресурсів, але все ж фавориткою залишається ксенонова через свою яскравості. Така відмінність у продуктивності пов’язано з абсолютно різними принципами роботи.


Не пропустіть