Двигун їсть масло, що робити?

Велике споживання масла для автолюбителів поширена проблема. І це призводить власників в занепокоєння. Це перша ознака про проблеми і варто перевірити. Розглянемо, чому ж двигун витрачає масло більше норми? Велика витрата необов’язково при несправному двигуні. Розглянемо кілька причин, за якими масло витрачається більше норми. Якщо масло протікає, необхідно замінити сальники або прокладки. Прокладки клапанної кришки знаходиться нагорі двигуна. Якщо нещільно закрити, то з боків двигуна масло сочиться. Обов’язково перевіряти, герметична чи система. Чад масла в моторі побачити просто. Якщо виходить з вихлопної труби темний дим, то це згорає масло. При згорянні бензину такого не повинно бути. Також по краю може бути чорний наліт. Якщо розкрити двигун, то можна побачити великий масляний перевитрата.

Головний фактор перевитрати масла – це коли воно залишається в циліндрі або на стінках, згоряння станеться в кожному випадку. Просто необхідно правильно підібрати масло. Якщо стався знос сальників клапана, то їх можна замінити і витрата зменшиться. Знос відбувається від перепаду температур або не підійшло масло. Можливо, зносилися поршневі кільця, що походить від неякісного масла або заміна прокладок, масла відбувалася не вчасно, потрапила пил або бруд. Якщо міняти зношені деталі, потрібно серйозне відновлення двигуна. Цей знос можна встановити по сторонніх звуків в моторі при роботі. Вплинути на велике споживання масла може великий пробіг авто.

Якщо між заміною масла витрата не перевищує одного літра, краще додавати масло, ніж робити капітальний ремонт двигуна.

Як знизити споживання масла?

Якщо рівень масла став зменшуватися, і двигун буквально їсть масло, потрібно вжити заходів щодо усунення причин.

Підбираючи масло для своєї машини, потрібно відповідально підійти до цієї справи. Необхідно враховувати всі вимоги виробника автомобіля.
Міняючи масло, намагайтеся не перелити його. Якщо налити більше норми, то навантаження зростає, і ущільнення швидко зношуються.
Необхідно один раз на тиждень заводити машину, щоб прокладки, сальники НЕ розсихалися (якщо машиною довго не користуються).
Поширена причина підвищеної витрати масла – його витік. Якщо масленой датчик потік, його необхідно замінити.
Витікати масло може з під фільтра, його також необхідно замінити.
Може підтікати через удар картера. Для усунення необхідно зняти піддон, встановити на місце, змастити герметиком і встановити піддон.
Якщо сальник колінчастого валу потік, потрібно зняти зчеплення, коробку передач, маховик. Вийняти старий і встановити новий.
Тепер ми знаємо, чому машина їсть масло понад норму. Головне – не забувати вчасно доливати і міняти моторне масло, щоб не було проблем.


Не пропустіть