Набір інструменту для ремонту автомобілів

Незалежно від того, новий у вас автомобіль або старий, як ви збираєтеся його обслуговувати – у спеціалізованому автосервісі або самостійно, в багажнику завжди повинен перебувати набір інструменту для ремонт а авто, який виручить при поломці в дорозі або допоможе у проведенні ремонту своїми руками. Як же не заплутатися в різноманітті пропонованих наборів ключів для ремонту і вибрати якісний і дійсно потрібний інструмент?

Спочатку необхідно визначитися з тим, який обсяг ремонтних робіт ви будете виробляти своїми силами. Якщо ви настільки добре розбираєтеся в пристрої свого автомобіля, що практично всі види ремонту та обслуговування здатні виконати самі, то слід орієнтуватися на дорогі професійні набори німецьких виробників, в які входять інструменти не тільки загального призначення, а й оснащення для робіт вузької спеціалізації.

Якщо ж інструмент вам необхідний тільки для того, щоб підтягти клеми акумулятора, замінити проколене колесо та усунення інших дрібних несправностей, то буде цілком достатньо недорогого, але якісного китайського або тайванського універсального комплекту для ремонтних робіт початкового рівня.

Зовсім дешевий брати не варто, так як інструмент неналежної якості може в самий невідповідний момент зламатися і нанести травму. Також ви можете окремо купити кейс для інструменту і укомплектувати його за власним бажанням.

Тільки не варто забувати, що є рекомендований перелік ремонтних пристроїв, які в будь-якому випадку повинні супроводжувати вашим поїздкам:

Ріжкові ключі. При дрібному ремонті можуть придатися розмірами від 6 до 32 мм, тому краще обзавестися відразу цілим комплектом.

Хрестові і прямі викрутки. Важко уявити без них будь-який набір інструмента.В тих випадках, коли потрібно відкрутити гайки або болти, що знаходяться у важкодоступних місцях, не обійтися без карданних шарнірів або ключів-тріскачок різних розмірів з набором головок.

Для більш легкого відкручування приіржавілого гайок великих розмірів незамінний комірець.
Чи не будуть зайвими в комплекті кожного автолюбителя і надійні пасатижі.

Звичайно, купивши універсальний набір інструменту для ремонту автомобілів, ви заощадите час і отримаєте інструменти, застосовні не тільки при ремонті автомобіля, але і для побутових слюсарних робіт. Якщо ж ви не хочете переплачувати за пристосування, які, можливо, ніколи не знадобляться, самі придбайте інструменти з вищестоящого списку, їх буде цілком достатньо для здійснення легкого ремонту.


Не пропустіть