А ви знаєте, в яких випадках колісний диск ремонту не підлягає?

Тема ремонту колісних дисків огорнута безліччю дискусій в колі автомобілістів. Хтось впевнений, що незначних пошкоджень не буває і відразу біжить міняти трохи деформований диск на новенький, а хтось ризикує всім і намагається виправити навіть серйозні пошкодження.

Ми не будемо вам нав’язувати якусь точку зору, а просто розповімо про 3 випадки, коли колісний диск не підлягає ремонту не за яких умов.

Відновлювати колісний диск не можна, якщо:

Ушкодилася центральна Ступичний область. Тут розташовується вузол кріплення, тому якщо спробувати пошкодження виправити, при русі ця частина диска може просто не витримати (через дуже сильних навантажень). Чи готові ви піддавати себе такому ризику – вирішувати, звичайно, вам, але ми настійно рекомендуємо вам вдатися до заміни. Подібна ситуація трапляється якщо пошкодження стосується області між маточиною і ободом.
Диск тріснув. Якщо ви виявили тріщину, то проблема лежить набагато глибше, ніж звичайне пошкодження поверхні. Небезпека криється в самій структурі металу, а такі повержения не подаються відновленню або ремонту.
Диск сильно спотворився. Сильна деформація диска призводить до втрати можливості відновити початкові динамічні характеристики, а це в свою чергу ставить під питання вашу безпеку. Тому ремонт в даному випадку – як мертвому припарки.
Сподіваємося, що ця інформація допоможе вам уникнути невиправданих ризиків і ви будете здійснювати своєчасну заміну і ремонт частин вашого автомобіля.

Якщо ви хочете поділитися з нами і рештою користувачами якої-небудь цікавою інформацією з будь-якого питання, каяннику проблем з автомобілем, створіть необхідну тему на нашому форумі.


Не пропустіть