Як приховати подряпини з поверхні автомобіля?

У процесі експлуатації уникнути подряпин на автомобілі неможливо – дрібні камінчики, гілки, пошкодження внаслідок ДТП. Отже, виникає питання, як позбавиться від подряпин. Більш важкі пошкодження, глибокі подряпини переважніше ремонтувати в автосервісі, але від деяких дрібних подряпин цілком можливо позбутися самостійно. Наприклад, у деяких випадках допоможе використання засобу «Антіцарапін», який справляється з невеликими подряпинами на кузові автомобіля. Його вартість менше, ніж вартість професійних засобів. Але всупереч думці автолюбителів, засіб Антіцарапін не рекомендоване фахівцями СТО, в силу його малоефективність. За своїм складом це среднеабразівний паста, що маскує дрібні подряпини і надає блиск поверхні автомобіля.

Вона наноситься наступним чином: для початку потрібно очистити ділянку поверхні з подряпиною, потім акуратно нанести засіб вологою ганчіркою на пошкоджену ділянку (Не втирати) і трохи почекати поки паста висохне. Після висихання пасти слід натерти до блиску місце пошкодження. Кількість наносимой пасти залежить від глибини подряпини. Для досягнення кращого ефекту, після нанесення Антіцарапін, поверхню можна за полірувати воском.

Використання підфарбовує олівця
Олівець для підфарбовування подряпин і відколів є більш дієвим засобом, ніж «Антіцарапін», особливо для позбавлення від глибоких подряпин. Олівці продаються в спеціалізованих магазинах. Підфарбовує олівець увазі комплект з двох флаконів: один флакон з фарбою, другий – з лаком. Якщо покриття одношарове, тоді використовується тільки флакончик з фарбою. За допомогою олівця можна не тільки позбутися від подряпин, але й захистити автомобіль від іржі.

Спосіб застосування підфарбовує олівця полягає в наступному: очистити поверхню ушкодження – спеціальним пензликом, яка йде в комплекті, або зубочисткою нанести на подряпину фарбу рівним шаром і дати висохнути – нанести зверху лак і дочекатися повного висихання. Після виконаних процедур на оброблену поверхню також можна нанести віск для додання блиску. Процедуру з видалення подряпин самостійно слід проводити в теплу пору року обов’язково в тіні. Який би спосіб самостійного видалення подряпин ви не вибрали, слід враховувати, що на СТО така процедура проводиться професіоналами, але й обходиться дорожче.


Не пропустіть