Сталеві, литі та ковані диски для автомобіля. Що вибрати?

Після придбання автомобіля, звертаєте часто увагу на те, яка ж «взуття» у нього. Деякі продовжують їздити на простих колесах, а хтось хоче зробити свій автомобіль як можна краще і красивіше. А для цього дуже багато хто намагається поставити на колеса свого автомобіля які-небудь диски. Але які ж все-таки диски найкраще вибрати і як це зробити. Варто в першу чергу звернути увагу на кілька критеріїв вибору тих чи інших дисків: – диски повинні бути міцними і надійними, щоб в невідповідний момент вони вас не підвели. Вони повинні тримати на собі якомога більшу вагу і також протистояти перешкодам, так як часто буває, що ми наїхали на непотрібний бордюр. Величезним випробуванням для дисків є поїздка по трамвайних коліях. Якщо ж вам попалися поганої якості диски, то вони просто на просто розколотися.

Чимале значення в дисках має і їх вагу. А від маси навіть дисків залежить і те, як автомобіль буде себе вести при слідуванні в дорозі. А крім цього також може помінятися кількість палива, що заливається в бак перед рухом, максимальна швидкість і керованість автомобіля на швидкостях в русі. Сталеві або як їх ще називають штамповані диски дуже повсюдно поширені і дуже часто використовуються. Але такі диски в основному ставляться на бюджетні автомобілі, а також на авто ринку Росії. Хоч за ціною вони вважаються самими мінімальними і дешевими, але от по надійності вони можуть майже будь-якого переплюнути. Легкосплавні диски також мають своє поширення.

Вони найчастіше купуються автолюбителями через їх зовнішнього вигляду. Вона красиві і привабливі. Але в них куди більше переваг, ніж у попереднього виду. Вони також міцні, але крім цього, вони по вазі значно менше, ніж сталеві, а також можуть спокійно боротися з корозією і майже не причіплюють її до себе. Нарешті ковані диски. Такий тип диска ще краще, ніж литі. Вони важать куди менше, до того ж покращують якість їзди автомобіля на великих швидкостях. Але вони набагато міцніше литих дисків, які при середній силі удару можуть тріснути. Основний напрямок поширення кованих дисків – ті люди, які воліють тюнінгувати свої автомобілі, ніж їздити на нудною. Також широко поширені вони і серед спортсменів, що займаються автогонками. Підводячи підсумок, можна сказати тільки те, що вибір того чи іншого диска автомобіля залежить насамперед від вас і від того, яку суму грошей ви не пошкодуєте на придбання даних дисків. Якщо ж хочете показати красу свого автомобіля, то звичайно краще всього використовувати литі диски. Якщо ж грошей не особливо багато, то варто заощадити і витратитися не великий сумою на сталеві диски. Ну а якщо ж ви прикрасили свій автомобіль пристойним і дорогим тюнінгом, ваш автомобіль любить швидкість, то тут варто подумати над придбанням саме кованих дисків.


Не пропустіть