Особливості очищення форсунок дизеля

Однією з найбільш поширених проблем, пов’язаних з дизельним двигуном, можна назвати збої в роботі паливних форсунок. Через конструктивних особливостей, які має дизель, через паливо низької якості, з часом виникають проблеми. Робота двигуна стає нестабільною, зростає витрата палива, запуск двигуна відбувається з працею, і з вихлопної труби йде чорний дим. Це є свідченням того, що потрібно очищення дизельних форсунок. Комплексне очищення паливної системи є досить дорогим заходом, це ж стосується і промивки форсунок дизеля. Орієнтовна вартість починається від суми в 500-1000 рублів на те, щоб промити тільки одну форсунку. Тому з метою економії деякі автовласники практикують самостійну промивку. Давайте спробуємо розібратися, наскільки це правильно і виправдано.

Способи самостійної промивки

У гаражних або домашніх умовах немає можливості для проведення хімічної або ультразвукового чищення форсунок дизеля, тому оостается єдиний варіант – використовувати спеціальні чистячі рідини і промивати вручну. Процес промивки не має принципових відмінностей від очищення інжектора. Тому особливо зупинятися на цьому не будемо. Чему дійсно необхідно приділити увагу, так це промивних рідин. Великою популярністю користуються промивки для дизельних форсунок, вироблених компаніями Комон Рейл, Ликви Моли, ХАДО, Хай Гір і Вінс. Подібні засоби розрізняються за вартістю, але схожі за принципам впливу. Промивальне засіб додається в паливний бак, в результаті форсунки очищаються в процесі роботи дизельного мотора.

Іншим важливим моментом є застосування промивки не як добавки до пального, а безпосередньо в якості чистячої рідини. У цьому випадку для проведення процедури промивання форсунок краще використовувати засіб Вінс. Це засіб не тільки має прийнятну вартість, але також відрізняється високою ефективністю. З одного боку, завдяки промиванні може бути проведена ретельна очистка від закоксованность форсунок, з іншого, даний засіб не володіє таким сильним впливом, щоб завдати шкоди самій форсунці. Крім іншого, позитивним моментом самостійної очищення дизельної форсунки є те що, при цьому процедура здійснюється максимально якісно, ​​чого не можуть гарантувати навіть елітні автосервіси.


Не пропустіть