Установка биксенона своїми руками

Біксенон відрізняється від ксенону суміщенням в ньому двох режимів світла: ближнього і далекого. Біксенон освітлює дорогу, змінюючи фокусну відстань, перемикаючи для цього спеціальну шторку або використовуючи «плаваючу колбу». При цьому ступінь світіння обох типів фар не відрізняється. Самостійно встановити біксенон нескладно. Більш складно встановити його правильно, адже щоб він коректно працював, необхідна відповідна регулювання, а для цього бажано мати досвід. Біксенонове обладнання включає в себе блок розпалу, і спочатку потрібно знайти місце, куди його встановити. При цьому треба подбати про захист цього блоку від скупчення конденсату і вологи. Блок розпалювання треба встановити в моторному відсіку, стежачи за тим, щоб дроти від нього легко підходили до ламп. Реле слід закріпити біля акумуляторної батареї. Для підключення ламп і блоків треба використовувати проводи в хорошій ізоляції. Перед установкою биксеноновой лампи в фару, слід упевнитися, що вона підходить за розмірами.

Потім необхідно зняти кришку фари, від’єднати роз’єми на старій лампі і встановити біксенонові лампу. Для звільнення й установлення лампи використовується фіксує пружина. Компоненти будь-якого комплекту біксенонових ламп розраховані на роботу при напрузі, складовим 12 В, хоча зрідка зустрічаються відхилення від стандарту, коли потрібна напруга 24 В. Слід враховувати, що при розпалювання відбувається генерація високої напруги, тому не можна розташовуватися поряд з блоками або лампами. З урахуванням цього, проводи треба підключати тільки після закінчення всієї процедури установки. Коли монтаж биксенона своїми руками буде завершений, спочатку вам треба зробити підключення, наприклад, правого боку.

Якщо після перевірки роботи лампи не вийшло переключитися на дальнє або ближнє світло, можливо, несправний діод. Щоб усунути цю проблему, витягніть діод праворуч і переставте в зворотний напрямок. Так само здійснюється налаштування іншого боку биксенона. При експлуатації биксенона необхідно дотримуватися наступних правил:

Якщо біксенон включений, не слід заводити мотор, оскільки може відбутися вихід з ладу системи розпалу.
При установці цих ламп, потрібно ставити омивач і коректор фар. Якщо не зробити цього, можуть бути неприємності з ГИБДД і проходженням ТО.
Для продовження терміну служби біксенонових ламп не потрібно їх включати і вимикати без особливої ​​на те необхідності.


Не пропустіть