Стукають гідрокомпенсатори, що робити?

Багато хто з нас володіють автомобілями, і майже кожен автолюбитель стикається з насущними дрібними проблемами, пов’язаними з автотранспортом. Наприклад, сторонній шум в двигуні від стуку гідрокомпенсаторів. Цю проблему можна з легкістю усунути, використавши присадку для гідрокомпенсаторів, що дозволить надовго забути про шум під капотом автомобіля. Застосувати присадки не складе труднощів, набагато важливіше визначитися з вибором, так як на світовому авторинку існує величезна кількість марок і виробників, якість і ціна яких значно варіюється. Сьогодні існує величезна різноманітність автомобільних присадок, які відрізняються за розмірами, якістю і, звичайно ж, ціною. Відповідно вам слід володіти достатніми знаннями про вибір присадок. Краще, звичайно ж, використовувати тільки фірмову продукцію для якісного обслуговування авто.

На що орієнтуватися при виборі присадки?
Більшість автолюбителів відзначають три фірми: Вагнер, ХАДО, Ликви Моли, що виготовляють першокласні присадки. Незважаючи на високу ціну, продукція виправдовує свої високі показники якості. Давайте розглянемо кожну продукцію докладніше, представлену вище.

Незважаючи на недавню появу на авторинку, фірма Вагнер справляє досить якісні присадки, які використовують багато автомобілістів. Незважаючи на високу ефективність присадок, якість все ж трохи поступається фірмам Хадо і Ликви Моли. Тим не менш, присадки Вагнер володіють високою ефективністю, спеціально для них розроблено ряд комплексних добавок для моторного масла, а так само чистять присадки.
Присадки фірми Ликви Моли отримали назву стоп-шум серед автомобілістів, оскільки вони практично повністю усуває шум під капотом автомобіля. Вам слід тільки додати рідину з флакона в моторне масло, після чого почнеться позитивну дію. Шум буде ліквідовано, а гидрокомпенсатори після її застосування зменшать ступінь зносу.
Розглянемо продукцію фірми ХАДО. Присадки виробляються на Україні, вони практично не поступаються за якістю продукції Ликви Моли і Вагнер. Фірма має різні види присадок для самих різних двигунів як по конструкції, так і станом.
Тепер ви маєте загальне уявлення про найбільш якісних виробниках, сподіваємося, що у вас не виникне труднощів при виборі і придбанні потрібної присадки, яка позбавляє двигун від сторонніх шумів. Однак якщо спочатку стан двигуна автомобіля було поганим чи він неправильно відрегульований, то і застосування чудодійною хімії не допоможе усунути проблему.


Не пропустіть