Як збільшити термін служби автомобіля?

Як казав знаменитий Генрі Форд: «Хороший автомобіль – це новий автомобіль». Отже, ви обзавелися новим, сяючим авто, але як зробити так, щоб він якомога довше залишався новим зовні і не підводив на дорозі? Іншими словами, як зробити так, щоб новий автомобіль не перетворився незабаром в «руїна»?

Двигун
При купівлі нового автомобіля обкатка двигуна лягає на плечі власника і залежно від того, як він буде обкатаний, залежатиме його робота і термін експлуатації надалі. Тому не рекомендується використовувати в зазначений період обкатки двигун під надмірними навантаженнями, з перевищенням швидкісних і часових рамок.

Навпаки, період обкатки рекомендується продовжити на 1000-2000 км перед повноцінним використанням ресурсів двигуна. Приділіть належну увагу заливати рідину. Ні в якому разі не варто економити на моторному маслі – віддавши перевагу якісним продуктам мастила, ви будете довше насолоджуватися стабільною роботою двигуна. Система охолодження не менше вибаглива до заливати рідину, тому ніякої води – тільки якісний тосол або антифриз. Інформацію по всіх рекомендованим рідинам ви знайдете у посібнику з експлуатації до вашого автомобіля. Приділіть належну увагу якості палива, що заливається. Намагайтеся уникати заправок на сумнівних АЗС.

Трансмісія
При обкатці, труться в КПП не варто піддавати надмірним навантаженням. Загальна рекомендація така ж – не економте на якісному маслі. Чим новіший і сучасніше механізм коробки передач, тим більше дорогий ремонт при поломці.

Кузов
Зробіть антикорозійний захист днища і арок, щоб продовжити термін служби кузова. Зокрема це стосується вітчизняних автомобілів. Не відкладайте в довгий ящик мийку автомобіля, особливо якщо на кузові залишилися сліди масла або бензину, здатні зіпсувати ЛКП автомобіля. Намагайтеся уникнути виникнення відколів і подряпин, щоб запобігти виникненню корозії.

ходова частина
Важливу роль в стані авто відіграє стан ходової частини, тому намагайтеся уникати влучень у ями, відкриті люки. Якщо є необхідність заїзду на бордюр, то виконуйте цей маневр якомога плавніше, без різкого встрибування.

Ремонт та обслуговування
Якщо ваш автомобіль ще на гарантії, ні в якому разі не пропускайте планові ТО, міняйте своєчасно робочі рідини. Але якою б дбайливої ​​експлуатація автомобіля не була, рано чи пізно потрібно ремонт, краще, звичайно, кваліфікований. Виконуйте ці нехитрі правила, і ваш автомобіль прослужить довше без поломок і буде приносити тільки радість від поїздок.


Не пропустіть