Туризм на автомобілі: як подорожувати на автомобілі?

Отже, у вас ідея провести свою відпустку в якому-небудь красивому віддаленому і глухому місці, приємному для погляду очей і зручному через тиші і віддаленості від галасливого міста. При зборі в таку поїздку, як правило, збирається дуже багато всіляких корисних речей, які обов’язково стануть у нагоді під час відпочинку. Необхідно все це, якось упакувати і умістити в автомобілі. Перше що спадає на думку – потрібно встановити багажник на дах. Не поспішайте, подумайте – виразно установка багажника помітно позначиться на стійкості автомобіля. Якщо Ви не берете з собою украй габаритні предмети, то дах краще не навантажувати. Перед початком упаковки варто оглянути всі місця в машині. Можливо, щось можна вмістити під заднє сидіння. Наприклад, домкрат можна легко вмістити під капотом, головне його добре укріпити. Таких місць можна знайти достатню кількість, дивіться і думайте.

Якщо на задньому сидінні намічається усадити дітей і висота до нащадка достатня, там можна розстелити спальники і покривала. Не варто пакувати речі в громіздкі валізи або вузли, оскільки дрібні речі буде простіше розмістити по кутах. Щоб уникнути частих прохань про зупинку, не пхати багато речей під ноги пасажирам, це їм буде незручно. У переобтяженій речами машині важко здійсненним може виявитися рада, тримати інструмент під рукою. Тому варто покласти ближче, наприклад, в бардачок основні інструменти і предмети – пасатижі, викрутку, запобіжники, ліхтарик і льняні рукавиці. Те, що призначене для більш складного ремонту, можна прибрати в багажник. Не варто йти на крайнощі та мінімізувати комплект речей і предметів, необхідних для відпочинку. Варто продумати все до дрібниць, кожен предмет може знадобитися.

Важливо знати: Тільки стабільної розміреністю руху, а не показаннями спідометра, визначається середня швидкість руху. Не варто перевищувати швидкість вище тієї, до якої ви звикли зазвичай їздити, через це ви можете втомитися набагато швидше. Чим більше ви втомлюєтеся – тим більше втрачаєте виправданих можливостей для швидких обгонів, а значить, в загальному підсумку їсте довше. Досвід показує, що при їзді на відстань рівне тисячу кілометрів 120 км / год виходить швидше, ніж 150 км / год. Дане твердження перевірено не один раз. Не бійтеся передавати управління, які перебувають з вами, серед пасажирів, водіям. Втома і перенапруження, може привести до дуже страшних наслідків. Потрібно постаратися сформувати тимчасовий побут в машині так, щоб саме ви вибирали час і місця для зупинок.

По можливості зупинятися для відпочинку потрібно тільки в зручних місцях, в тіні дерев або будівель, бажано з можливістю з’їзду з проїжджої частини. Для вибору комфортного місця не варто боятися проїхати зайві 200-300 метрів. Повірте, від неякісного відпочинку під сонцем на краю проїжджої частини, толку буде мало. До вибору місця відпочинку під час ночівлі, потрібно підійти особливо грамотно, найкраще місце – готелі та кемпінги. Пошук місця для ночівлі поза спеціалізованими місцями, зажадає багато часу і не гарантує нормального відпочинку. Якщо у вас немає точного уявлення, як дістатися до того місця, яке вам порекомендували, то розшукування місця для табору може затягнутися в досить довгий проміжок часу.

Першим ділом, ретельно вивчіть ділянку по карті, придбати нормальну 2-х кілометрову карту області, не складно. Зазвичай найцікавіші місця, покриті лісом, без заболочених і вологих ділянок, не ближче 2-х кілометрів від будь-яких населених пунктів. При під’їзді до означеного місця поспостерігайте за машинами інших відпочиваючих. Можливо, вдасться познайомитися і дізнатися щось корисне. Особлива увага – відпочиваючим на порожніх машинах, якісь «вилізли в цивілізацію». Вони то вже знають, де можна зручніше разместіться.Прі опитуванні місцевих жителів ні варто питати, де можна відпочити – вам можуть порекомендувати не найкраще місце, таке, де вони самі люблять посидіти «на швидку руку». Зручніше цікавитися «де зазвичай зупиняються».

Дізнавшись зразковий напрям, рухайтеся до місця місцевими доріжками. Їх, як правило, багато. Врахуйте, що до води вам доведеться ходити кілька разів за день. Чим ближче ви розташуєтеся до води, тим краще і зручніше. Чим ви глибше віддаліться в ліс, тим там вам більше зустрінеться комарів. Набагато краще розбивати табір на продуваються майданчиках. Найкращий спосіб позбудеться на ніч від комарів у наметі – спалити половину пластини від електро-фумігатора. Пластина знищиться за 1-2 хвилини і вже через кілька хвилин повністю зникає дим, а потім і запах. Для безпечного збереження продуктів харчування необхідно вирити невелику яму, в яку спускається добре закрите відро з продуктами. Щоб не привертати збіговиська мух, рекомендується вирити помийну яму на віддалі від табору. Ну а сам автомобіль коштує поставити подалі від місць розведення багаття. Також його можна використовувати як комплекс для відпочинку і сну спільно з наметом або тентом.