Переймаємо досвід інструктора

Менталітет наших співвітчизників – досить складна штука, якої більшість або пишається, або хвалиться. Однак досить часто властиве світогляд є головним ворогом, який чинить перешкоди в різних життєвих ситуаціях. Але причому ж тут автоінструктор акпп, давайте розбиратися. Деякі учні починають відчувати себе надто фривольно, сплативши курси водіння, тому як віддали, як вони вважають, «величезну» суму грошей. Вони очікують, що тепер автоінструктор співатиме їм дифірамби і танцювати па, які тільки приходять обучающемуся в його світлу голову. Говорячи відверто, подібний підхід дуже погіршує весь процес навчання, тому віддача від вкладень, швидше за все, буде мала. Буде краще, якщо інструктор стане учневі, хоча б на деякий час, другом, який з ретельністю займеться його навчанням всім дорожнім тонкощам.

Особисті вклади в навчання повинні приносити максимальний ефект, а це залежить і від взаємин з інструктором. На першому етапі навчання водінню наполегливо рекомендується подружитися з обраним інструктором, бо зміна викладачів відкине учня назад у процесі придбання необхідних знань. Якщо курси водіння проводить приватний автоінструктор, то варто провести з ним недовгий співбесіду, за підсумками якого можна буде визначити сумісність характерів. Особливо важливо, щоб автоінструктор був професійним психологом, здатним наставити учня на обраний шлях. Практика на майданчику – важливий етап навчання, так як проходять тут вправи потребують удосконалення отриманих навичок до певної точності руху.

Досвідчений автоінструктор АКПП знає, що час вправи необхідно розподіляти залежно від обставин абітурієнта автошколи, а так само відводити більше уваги для відпрацювання майданчики, або ж рухи по міських вулицях. Буває, що інструктор приділяє недостатньо уваги студентам. У такому випадку не потрібно соромитися нагадувати йому про свою присутність і про його обов’язки. Але це не означає, що буде потрібно вдаватися до адміністративних заходів, досить просто налагодити контакт у звичайній невимушеній обстановці. Якщо автоінструктор АКПП виявиться хамом, то слід змінити його на адекватного фахівця, тому що від якості про навчання залежить професіоналізм учня на дорозі. Тому страх тут недоречний, якщо ви сумніваєтеся, чи варто змінити неадекватного інструктора, на більш розторопного вчителя.


Не пропустіть