Чим краще почистити сидіння автомобіля

Будь-який автомобіліст хоче, що б в салоні машини була чистота і затишок. І для цього в хід йдуть будь-які хитрощі – дорога і модна оббивка сидінь і різні запахи. Але, як і будь-яке приміщення, салон автомобіля рано чи пізно вимагає чищення.

Чим краще почистити сидіння автомобіля.

Як і чим чистити салон автомобіля вам можуть підказати в автосервісі. Там же можна підібрати препарат або засіб для очищення вашого салону. Фахівці сервісу підкажуть вам, ніж чистити сидіння автомобіля.
Ідеальним варіантом буде віддати автомобіль майстрам по хімчистці салону. Вони швидко і за цілком помірну плату зроблять чищення сидінь і оббивки салону автомобіля.

Але такий варіант не завжди зручний і не всіх влаштовує. Тоді вам доведеться на ділі дізнатися, чим чистити сидіння автомобіля. Для того щоб правильно підібрати засіб для чищення, потрібно визначити тип оббивки салону. Оббиті щільною тканиною сидіння можна почистити сухим плямовивідником на основі силікагелю. Препарати такого типу продаються в господарських відділах супермаркетів. Принцип дії їх дуже простий. На пляма наноситься миючий засіб і залишається хвилин на 5. Вхідний до складу препарату розчинник, за цей час, розчиняє пляма, і всі забруднення абсорбується на силікагелі. Далі йде проста очищення щіткою.

Дуже забруднене салон з плюшевим покриттям можна почистити звичайним Ванішем. Цей універсальний препарат володіє унікальними очисними властивостями, і чудово підійде для такого завдання. Після проведення повного очищення салону, його необхідно ретельно просушити.

Сидіння автомобіля, покриті штучною шкірою можна почистити очищувачем салону TURLE WAX. Препарат відмінно зарекомендував себе при очищення покриття світлого кольору. Поради з хімічного чищення автомобіля з шкіряним салоном можна знайти на сайті заводу виробника автомобільних сидінь. До загальних порад з очищення шкіряного салону відносяться використання спеціального миючого засобу для шкіри і м’яких ганчірок.

Добре зарекомендували себе засоби для очищення шкіри Черепашка і Доктор Вакс. Дані препарати без особливої ​​праці справляються з серйозними забрудненнями шкіряної оббивки автомобільного салону.
Спробуйте використовувати для очищення шкіряного салону доступне і дешеве народний засіб. Розведіть в теплій воді господарське мило і спробуйте почистити отриманим розчином шкіряні частині салону. Використовуйте для очищення тільки м’які ганчірочки. Результат вас приємно здивує. Така чистка ідеально підійде для людей, що зазнають алергію на різні хімічні препарати.

Як краще почистити сидіння автомобіля.

Чистка салону автомобіля своїми руками може бути «мокра» або суха. «Мокру» чистку краще проводити, коли машина вам найближчим часом не знадобитися. Неабияк намочений салон автомобіля за кілька годин встигне висохнути.
Чим чистити сидіння автомобіля, вам може підказати цілий ряд препаратів, спеціально призначених для цього. Пройдіться по рядах господарських полиць в супермаркетах і виберете найбільш підходящий для вас.
Суху чистку краще проводити регулярно, очищаючи салон від пилу і сухого бруду щіткою. Для цієї мети додатково можна скористатися електричним парогенератором.

Які сидіння краще мити, які важче.

Як і чим чистити салон автомобіля, якщо всі його м’які частини обтягнуті штучною шкірою? Ця гладка поверхня легко піддається очитки простим миттям за допомогою мильного розчину. Для цього просто протріть салон губкою змоченою в мильній воді, а потім на сухо витріть. Для видалення сильних забруднень застосовуйте спеціальні препарати для очищення сидінь автомобіля.
Складніше мити салон автомобіля, обтягнутий м’якою тканиною типу ковроліну. У дрібних ворсинках такий оббивки скупчується велика кількість бруду, і миття салону перетворюється на муки. Як почистити сидіння в машині в цьому випадку? Спробуйте використовувати парогенератор. Струмінь пари високої температури і під великим тиском відмінно впоратися з цією проблемою.

Чи можна прати чохли автомобіля.

Частково пощастило автомобілістам, які обзавелися чохлами або накидками на сидіння свого автомобіля. Чохол дозволить захистити оббивку сидінь машини від попадання бруду. Це зручне пристосування можна періодично знімати і відправляти в просту прання, чим суттєво полегшити собі життя. У цьому випадку автомобільні чохли стираються як звичайну білизну з пральним порошком.
Однак це правило зручно тільки для чохлів з ​​м’яких тканин. Шкіряні чохли, під впливом води і хім. препаратів моментально прийдуть у непридатність. Почистити можна буде засобом для очищення шкіряної поверхні.


Не пропустіть