Все про автоматичні коробки передач

Коли ламається коробка передач кожен водій задається питанням – зробити ремонт АКПП в автосервісі або ж купити і поставити вживану деталь. Звичайно, установка б / у запчастини в автомобіль обійдеться дешевше, ніж ремонт, проте ніхто не знає, скільки протримається така коробка передач і чи не доведеться через пару місяців знову ламати голову, як краще вчинити. Сучасний акпп ремонт включає в себе оцінку зносу коробки, заміну вийшли з ладу деталей, а також оновлення всіх прокладок і сальників. Після зробленого ремонту автосервіс зобов’язаний видати гарантійний талон. Зазвичай гарантія дається не менше ніж на рік.

Як знизити знос АКПП

Відомо, що автоматична коробка передач менше зношується при акуратною і спокійній їзді. Таким чином, рушаючи з місця важіль селектора необхідно перемикати тільки при включених гальмах. Їхати можна лише після характерного поштовху, що сигналізує про включення передачі. У пробках і на червоному сигналі світлофора коробку передач слід ставити в нейтральне положення. На важелі воно позначається латинською літерою N. Зазвичай недотримання цих простих правил дуже швидко призводять до порушення роботи АКПП.

У зимовий час автомобіль з автоматичною коробкою передач дуже важливо до початку руху гарненько прогріти, адже більшість поломок трапляється саме в період морозів. Найпоширенішими несправностями АКПП є проблеми з ходом важеля, труднощі у включенні і перемиканні передач, ривки машини під час перемикання передач. Всі ці складнощі можна уникнути тільки завдяки дбайливому користуванню автомобілем. Крім цього не буде зайвим проходити періодичну діагностику в автосервісі, щоб вчасно помітити і усунути виниклі несправності.


Не пропустіть