Складено рейтинг іномарок, які найшвидше іржавіють (Фото)

Всі автомобілі рано або пізно починають іржавіти, але деякі авто схильні до цього негативного фактору більше інших. Експерти склали рейтинг іномарок, на яких корозія з’являється найшвидше. При формуванні ТОП-5 оцінювалися автомобілі з пробігом 2005-2014 р.в., які експлуатувалися на території великих міст.

Останню сходинку ТОП-5 займає Ford Mondeo 2006-2010 років випуску. Експерти виявили, що за перші 5-6 років кузов машини непогано зберігається, але по закінчення цього терміну днище, колісні арки і пороги починають помітно страждати від корозії.

На четвертій сходинці рейтингу седани, ліфтбек і універсали Mazda 6, які випускалися з 2005 по 2008 рік. Через 4-5 років використання вогнища іржі на цьому автомобілі з’являються не тільки на днищі, задніх арках і крилах, а й на дверях.

Третє місце займає Nissan Almera першої генерації, яка випускалася в Європі з 2005 по 2006 рік. По закінчення 3-4 років експлуатації багато кузовних елементів цієї машини “охоплює” іржа.

На другому рядку рейтингу розмістилися представники сімейства Opel Astra, що зійшли з конвеєра в період з 2005 по 2012 роки. Іржа починає “цвісти” на колісних арках, днищі, капоті і нижній частині дверей через три роки після покупки.

Перше місце в ТОП-5 належить паркетнику Geely Emgrand X7 2011-2013 р.в. На жаль, уже пари років експлуатації було досить для того, щоб практично на всіх елементах кузова з’явилася корозія. Втім, це цілком передбачувано: оцинковка відсутня, а шар лакофарбового покриття – мінімальний.


Не пропустіть