Захист номерів від крадіжки

З ахист номери від крадіжки впродовж останніх двадцяти років все частіше стає популярною. У нашій країні з’явилися численні схеми шахрайства, які дозволяють досить непогано збагатитися. Незважаючи на численні переконання в тому, що всі способи нечесного відбирання грошей не відрізняються особливою оригінальністю, прості люди продовжують потрапляти в лапи аферистів. Один з найпопулярніших способів «нечистого заробітку» – крадіжка автомобільних номерів.

У даній статті ми розглянемо захисту номери від крадіжки. Основна частка ризику втрати номерів припадає на володарів з «крутими» та іноземними номерними знаками. Розглянемо кілька найбільш доступних способів захисту номерів від крадіжки.

1. Зверніть увагу на те, як закріплений знак на автомобілі. Якщо він зафіксований за допомогою звичайних стяжок з поламаною рамкою, тоді вкрасти цей номер не представить ніяких труднощів. У цьому випадку рекомендується прикрутити номерну табличку чотирма болтами або шурупами з нестандартними капелюшками. Практично в будь-якому кіоску великих авторинків можна придбати спеціальні «болти з секретом», які не так просто відкрутити звичайної викруткою. Однак найкраща захист номери від крадіжки досягається при виготовленні індивідуальних болтів і шурупів, які не по зубах багатьом злодіям. Важливо пам’ятати, що при закручуванні болтів потрібно використовувати широкі гумові шайби, які не дозволяти вирвати автомобільний знак.

Існує думка про те, що проробляти занадто багато отворів для шурупів вкрай небажано для всіх автовласників. Ймовірно, така точка зору виникає через суперечки зі співробітниками ДАІ, які виникають при поганій видимості номерного знака. Додатковий захист номерів від крадіжки забезпечується шляхом фіксації рамки за допомогою численних болтів і гайок. Такий спосіб передбачає небажання зловмисників возитися з такою «народної захистом».

2. Якщо власник не бажає проводити подібні дії, рекомендується придбати спеціальну металеву рамку. Такі рамки складаються з двох частин: перша фіксує номер і прикріплюється до автомобіля, друга – прикріплюється до першої за допомогою невеликих застібок. Відмінний захист номери від крадіжки досягається при додатковій установці на таку конструкцію гайок і болтів з незвичайними капелюшками і заклепками. На багатьох автомобільних формах із заголовками «Захист номери від крадіжки» докладно описані багато способів, присвячених даному питанню.

3. Один з найбільш рекомендованих способів серед автовласників не вимагає ніяких складних інструментів і дорогих номерних рам. За допомогою хорошого двостороннього скотча, наклеєного по всій поверхні зворотної сторони номера. Попередньо рекомендується ретельно протерти поверхню ацетонової рідиною для знежирення рами. Такий захист номери від крадіжки незважаючи на простоту викличе у зловмисника підозри і найімовірніше, змусить його пройти мимо. В іншому випадку, йому знадобиться тонка металева струна, щоб віддерти номер від поверхні номерний рами.

4. Ще один дієвий спосіб забезпечення захисту номерів автомобіля від крадіжки – установка сигналізації на номерну панель. Для реалізації буде потрібно визначити, які датчики встановлені на автомобілі. Далі вибираємо датчики для відкриття багажника і капота, після чого встановлюємо на них спеціальні геркони. Ці пристрої при наближенні до нього магніту або звичайного металевого інструменту замикає контакти датчика, після чого спрацьовує основна сигналізація.

Що ж змушує зловмисників красти автомобільні номери?

Відповідь досить проста – легкі гроші. Більшість автовласників вважає, що віддати шахраям кілька тисяч рублів, ніж звертатися до державних органів для заміни номерних знаків. Цим і користуються зловмисники, вимагаючи викуп не більше 10000 рублів. Але в деяких випадках, якщо номер представляє особливу цінність, злодії можуть і значно завищити цю суму. Ось чому захист номерів від крадіжки вимагає максимальної уваги від власника автомобіля. Після того як автовласник виявляє пропажу номерів, перше, що зазвичай приходить в голову – думки про те, що цей номер обов’язково засвітиться в якому-небудь злочині. Але після виявлення записки з вимогою про викуп, переважна більшість постраждалих відразу виконує умови зловмисників. Після переведення необхідної суми, власник авто отримує смс-повідомлення, в якому зазначено те місце, де знаходяться автомобільні номери. Іноді, крадені номери виявляються на незаконно перевезених автомобілях на іншому кінці країни. Тому захист номери автомобіля від крадіжки – має величезне значення для всіх автовласників, особливо для володарів «крутих цифр».


Не пропустіть