Як не заснути за кермом

До ак не заснути за кермом коли ви в дорозі проводите великий час. Досить однієї секунди сну за кермом щоб призвести до незворотних наслідків. Недосипання, монотонний рух, один і той же пейзаж дорожніх знаків та розмітки є факторами стомлення. Як не заснути за кермом коли почуття небезпеки притупляється, і ви починаєте входити в транс, гіпноз. Щоб цього не сталося, домогтися бадьорого стану можна різними способами.

Способи як не заснути за кермом на довгий час:

1. Бажано вирушати в дорогу вранці, бадьорим виспався. Можете взяти з собою кого не будь з правами, в разі втоми помінятися на пару годин. За цей час ви встигнете подрімати.

2. Як тільки відчули втому, зупиніться і поспіть. Після сну зробіть розминку і вмивайтеся. Тільки після цього продовжуйте шлях.

3. Частіше зупиняйтеся подихати свіжим повітрям і зробити невелику зарядку.

Способи не заснути за кермом на короткий час:

1. Відкрийте вікно, щоб надійшов потік свіжого повітря.

2. Випийте кави, або який не будь енергетичний напій.

3. Увімкніть радіо, різноманітна музика і голос ді-джея створить ефект співрозмовника.

4. Заспівайте улюблену пісню дуже голосно.

5. Візьміть в дорогу насіннячка горішки або сухарики.

Також продаються прилади, що запобігають засипання за кермом. Наприклад, вони подають сигнали, направляють потік свіжого повітря, якщо автомобіль йде убік, якщо голова водія нахиляється вперед або закриваються очі. Якщо водій не сприймає сигнал, система автоматично починає гальмувати машину.


Не пропустіть