Ковдра для двигуна машини

Одіяло для двигуна машини в наш час все більше набуває популярності серед автолюбителів. У зимовий період страждаєте від морозу не тільки ви, але і двигун вашого автомобіля. І якщо не приділити цьому моменту належної уваги, в один прекрасний момент автомобіль не захоче гріти вас, так як двигун не заведеться. Навіть у тому випадку, якщо автомобіль простояв на морозі не довгий час з моменту останнього запуску, може знадобитися величезну кількість часу і сил, для того щоб двигун зміг знову завестися. Для того щоб уникнути подібного неприємного моменту, існує своєрідний обігрівач для двигуна вашого автомобіля – ковдру для двигуна машини автотепло.

Процес промерзання двигуна при мінусной температурі повітря, відбувається за рахунок руху вільного теплого повітря, так як за своєю суттю кришка капота, а також кожухи двигуна із пластику, являють собою відмінні теплопровідником, а наявність щілин не перешкоджає пересуванню повітря. Використання спеціального ковдри для двигуна машини, яке використовується в підкапотному просторі і має його розміри, допоможе двигуну автомобіля не промерзнути навіть у тому випадку, якщо на вулиці термометр покаже – 35 градусів. При всьому при цьому, автовласники не відчують жодних проблем з установкою ковдри для двигуна машини.

З чого складається ковдру.

Завдяки тому, що виробники такого продукту як ковдру вогнестійке для двигуна використовують самі високоякісні матеріали, а також новітні технології для виробництва. Само ковдру для двигуна безпечно як для пасажирів, так і для навколишнього середовища. Виготовляється ковдру із застосуванням декількох шарів. Це зверху склотканина, потім усередині наповнювач, і ці два шари прошиті якісно склонитки. Іншими словами матеріал є повністю негорючим. Навіть МНС використовує такі матеріали у вогнетривких щитах. А в газовій і нафтовій сфері, даний матеріал використовується для того, щоб в промислових цілях утеплювати трубопроводу.

Проте варто відзначити, що деякі автовласники використовують для двигунів саморобні ковдри, які виготовляються з повсті. Такі аксесуари не особливо безпечні, оскільки не володіють необхідними показниками вогневої безпеки.

Популярні фірми виробники і ціни.

На сьогоднішній день велика кількість такої продукції як автомобільне ковдру для двигуна виготовляється зарубіжними виробниками. Вартість таких аксесуарів досить висока. В якості альтернативи можна використовувати ковдру – утеплювач двигуна, яке виробляється вітчизняними виробниками. Наприклад, ТОВ “Скловолокно”. Компанія, яка виробляє автотепло – ковдра для двигуна, з використанням нової технології і пропонує подібну продукцію для автовласників по вельми низькою ціною. При цьому можна відразу сказати, що вітчизняне автотепло не відрізняється за якістю від таких же аксесуарів зарубіжного виробництва.

Переваги та спосіб застосування.

Незважаючи на різні думки про такий продукт як ковдру для двигуна машини, воно має низку незаперечних переваг. Сприяє зниженню швидкості зниження температури ДВС. Автотепло для вашого автомобіля сприяє швидкому і легкому запуску двигуна вранці в зимовий період. Це відбувається за рахунок збереження того тепла, яке є залишковим з моменту зупинки двигуна. Автотепло сприяє економії палива, за рахунок того, що час прогріву ДВС до необхідної робочої температури істотно скорочується. Автотепло – ковдра під капот на двигун сприяє запобіганню двигуна від роботи в режимі низькій температурі. Виробляється з негорючих матеріалів, що може забезпечувати безпеку.

Воно вам треба?

Як не дивно, але багато автовласників вважають, що ковдри для двигуна це повна нісенітниця. Найбільшою проблемою є те, що автомобілі просто згорають. Як не дивно, але автомобілі дійсно можуть згоріти саме від використання ковдру. Але тут варто відзначити деякий момент. Автомобілі горять тільки в тому випадку, якщо аксесуар для утеплення використовувався не якісний або, гірше усього іншого, самостійно вироблений. Запам’ятайте, ковдру для двигуна не включає в себе повстяні матеріали. На одному СТО був виявлений унікальний випадок. Автомобіль, який повністю згорів, причому сталося це всього за п’ять хвилин, на своєму обгорілому двигуні залишив якісне ковдру для двигуна автомобіля. Причому унікальність полягає в тому, що виконане ковдру всередині навіть не згоріло, тільки зверху кіптява і сажа. Саме тому, на питання: «воно вам треба?», Можна сміливо відповідати: «так!», Але тільки з використанням якісних матеріалів.


Не пропустіть