Водіям назвали причини підвищеної витрати пального

Сім причин появи підвищеної витрати пального в авто опублікувало видання AmperCar.

Насамперед варто пам’ятати, що в холодну пору року витрата палива збільшується з об’єктивних причин. В цей період двигуну потрібно більше часу на прогрівання, доводиться вмикати більше електроспоживачів: обігрів скла, дзеркал, сидінь, фари, двірники, вентилятори обігрівача. До того ж, по снігу та бруду значно складніше їздити, та й у зимових шин опір коченню вищий, ніж у літніх.

Взимку пасажири та водій додають у вазі, адже доводиться носити товсті куртки, шуби та чоботи. Самі автомобілісти нерідко поміщають у багажник лопату, міцний трос, ланцюги для коліс та ще багато різних «аксесуарів». Це також впливає на витрату пального в холодну пору року.

Не варто прогрівати двигун занадто довго. Для сучасних автомобілів це не обов’язково і достатньо 2–3 хвилини — після чого можна розпочинати плавний рух.

Перед поїздкою слід добре очистити кузов машини від скупчень снігу. Така проста порада дозволить зменшити вагу авто на кілька кілограмів. Також через сніг на даху зміщується центр ваги, що негативно позначається і на безпеці руху.

В холодну пору року можна замінити оливу в двигуні на менш в’язку. Це допоможе агрегату працювати «легше».

Також взимку можна відмовитися від багажника на даху машини, адже він створює зайве навантаження та погіршує аеродинаміку кузова.

Варто регулярно перевіряти тиск повітря у шинах. Як відомо, що при зменшенні тиску на 40%, витрата палива зростає на 10–15%.

Також фахівці рекомендують змінити стиль водіння на «зимовий», адже чим спокійніша манера водіння — тим нижча витрата пального. Тобто варто відмовитися від різких стартів на світлофорах, адже на слизькій дорозі при різкому натисканні на педаль газу колеса пробуксовують. Проїхавши майже 1 метр, на спідометрі намотується теоретичні 5 метрів. Таким чином, можна буде обдурити борткомп’ютер, але реальна витрата пального буде вищою через постійні пробуксовування.


Не пропустіть