Навіщо багато автовласників прибирають пластикову накладку на двигун

Пластикові накладки двигуна з’єднуються з певними підрамниками під капотом сучасних автомобілів та вантажівок за допомогою затискачів та болтів. Однак багато власників автомобілів ігнорують цю функцію безпеки та їздять без неї, бо вважають, що це спрощує керування автомобілем. Але це не той випадок.

Раніше передбачалося, що наявність такого роду накладки говорить про те, що автомобіль був висококласним та дорогим. Цей вид захисту рідко застосовувався на бюджетних марках. Пластикові кришки двигуна в даний час входять до стандартної комплектації практично всіх автомобілів, навіть тих, що випускаються корейськими та китайськими виробниками. Це ускладнює ремонт та технічне обслуговування автомобілів.

Такий пластиковий вкладиш, як цей, не є корисним. Ні, це не робить двигун тихішим або менш помітним з погляду вібрацій. Це не підвищує ефективність двигуна. Як наслідок можна з упевненістю припустити, що ці пластикові захисні елементи служать тільки для декоративних цілей.

Більшість власників автомобілів пояснюють, чому вони знімають пластикову кришку, яка значно ускладнює обслуговування двигуна. Навіть якщо все ще можна прокачувати олію через такий кожух, важко замінити свічки запалювання або демонтувати будь-які інші компоненти. Як тільки пластиковий корпус буде знятий, у вас буде повний доступ до двигуна та всіх його компонентів.

Перевірка відстані свічок займе багато часу, якщо ви постійно знімаєте та встановлюєте пластикове покриття. Через велику кількість пластикового захисту також важко регулювати будь-які витоку технологічної рідини. Як наслідок, якщо власник автомобіля не відремонтує його негайно при витоку олії чи антифризу, він може зіткнутися з безліччю проблем у майбутньому, вирішення яких буде дорогим.

Насправді такого роду оболонка часто використовується, щоб приховати той факт, що люди ремонтують автомобілі з використанням неоригінальних компонентів. Пластикові прокладки, які можна придбати за великі гроші у осіб, які мають ідентичне обладнання, використовуються для маскування того факту, що використовуються неякісні генератори та інші аксесуари.

Багато виробників стверджують, що ці пластикові накладки для двигуна можуть допомогти вам зберегти ваш двигун чистим та сухим. Однак, повністю захистити енергоблок від такого забруднення складно. Волога накопичується під пластиковим захистом, що утруднює спостереження за окисленням високовольтних кабелів або просочуванням масла через прокладки, що протікають. Не дивно, що багато людей, які ведуть практичні автомобілі, назавжди позбавляються пластикового чохла, який трохи спрощує володіння їхніми автомобілями.

Джерело uamotors.com.ua

Не пропустіть