Чи можна довіряти шинам з Китаю?

За уявленням більшості людей, китайські товари є неякісними, і не відповідними стандартам. Однак саме в цій країні знаходиться багато передових виробництв, продукція яких користується попитом. Автомобілісти вважають китайські шини неякісними, але найчастіше це абсолютно необгрунтовано. При їх виробництві застосовується сировину високої якості, а також новітнє обладнання, що робить китайські шини гідним конкурентом для американських і європейських марок. Основна причина широкого поширення цих покришок – приваблива ціна. Завдяки дешевій робочій силі, місцеві заводи можуть дозволити собі утримувати невисоку ціну. Крім того, низька ціна пояснюється тим, що виробники не займаються розробкою брекерів та речовин, а користуються напрацюваннями знаменитих марок, їм не доводиться спонсорувати дорогі дослідження.

Вищевказані фактори разом з підтримкою держави, дають можливість китайським шинам завойовувати нові ринки. Слід зазначити, що продукція для експорту і для внутрішнього ринку розрізняється. Експортний товар проходить перевірку на відповідність стандартам країни, куди поставляється, тому якість гарантовано; єдина застереження – термін служби у них коротше, ніж у західних аналогів. Як би там не було, такі шини, досить вигідно використовувати, зокрема для комерційного транспорту. Шини, виготовлені в Китаї від імені знаменитого бренду, коштують дорожче шин без імені, так як в їх вартість входить популярність марки, висока якість сировини, а також витрати на різні дослідження і розробки.

Через нелегальних схем, які уникають контролю, можливий імпорт товару низької якості, що не пройшов перевірки. Такий товар відрізняється дешевизною і має погані характеристики. Вибираючи шини з Китаю, слід враховувати ряд факторів, що визначають вимоги до виробу. Найбільш важливий з них – це тип транспорту. Також слід враховувати стан дороги – є варіанти і для ідеального асфальту, і для жахливого бездоріжжя. Ну і звичайно ж, береться до уваги сезон експлуатації – літня, зимова і всесезонна гума. Так що не варто боятися шин, вироблених в Китаї – сертифікований товар має високу якість і служить вірою і правдою. А неякісна продукція попадається в лінійці будь-якої марки, навіть європейської.


Не пропустіть