Як безпечно їздити під час дощу. Пам’ятка від патрульних

Патрульні поліцейські Львова попереджають водіїв про погіршення погодніх умов та у зв’язку з цим видали пам‘ятка про безпечне водіння під час дощу. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Патрульної поліції Львова.

1.Глибокі калюжі на дорозі краще переїжджати повільно і обережно. Під ними, можуть бути колодязі каналізації та теплотрас або велика вибоїна на асфальті. Крім того, при в’їзді автомобіля в калюжу на великій швидкості можна серйозно пошкодити бампер або радіатор. Якщо яма глибока, то є небезпека попадання води в двигун, відтак він може зупинитися посеред ями, а також велика ймовірність в некерованому стані виїхати за межі проїжджої частини дороги.
2. Гальмувати потрібно плавно, якщо різко натиснути на педаль гальма до кінця, то автомобіль просто злетить з дороги. Можна також застосувати гальмування двигуном переключаючи з вищої передачі на нижчу.
3. Дощ тільки починається? Тоді варто зменшити швидкість руху на 15%, збільшити дистанцію та інтервал між автівками уникати обгонів, різких маневрів .
4. Завжди під час дощу вмикайте фари(ближнє світло).Вдалий варіант для дощової погоди – протитуманні фари.
5. Після того як виїхали з калюжі кілька разів натисніть на гальма. Саме так їх можна просушити .
6. У жодному разі не можна продовжувати рух під час дощу, якщо перестали працювати склоочисники, запотіли вікна або сильно забруднені світлові прилади, особливо в темний час доби.
7. При русі під час дощу не слід наближатися дуже близько до транспортного засобу, що їде попереду, бруд із його коліс може забруднити лобове скло, що обмежить видимість.


Не пропустіть