Шипи на зимовій гумі: так чи ні?

Повна технічна назва шипів – шипи протиковзання. Тобто вони поліпшують якості шин на снігу і льоду. Якщо ви щодня виїжджаєте кудись на своїй машині, кращою буде саме шипована гума.

Представляємо вашій увазі три відомі фірми шипованої шини.

Отже, перша – зимова гума hankook. Завдяки жорстким блокам хвилеподібних прорізів дана марка підходить для вантажівок, кросоверів та позашляховиків. За допомогою оптимізованого комп’ютерного моделювання розташування шипів автомобіль краще веде себе як на льоду, так і на снігу. Спеціальне розміщення шипованих виростів забезпечує мінімальний рівень шуму. Посадкова позиція кожного шипа являє собою сендвіч, який складається з особливих гумових сумішей.

Друга фірма – зимові шини yokohama. Кожен етап розробки гуми даної фірми завершуються випробуваннями на заводському полігоні. Це дозволяє домогтися чудових технічних характеристик і споживчих властивостей шини. Гума yokohama зможе витримати найскладніші зимові дорожні умови завдяки текстурі малюнка і шипам. Наполовину променеві канавки на поверхні протектора дають можливість надійно видаляти залишки води і талого снігу з-під коліс вашого автомобіля. Це позбавляє від появи ефекту аквапланування.

Зимова гума goodyear – третя популярна фірма шипованого автомобільної взуття. Завдяки рівномірному розташуванню шипів значно зменшується рівень шуму в автомобілі, і підвищується показник зносостійкості покришки. Покращене зчеплення автомобільної гуми з льодом гарантує високий рівень безпеки на крижаній дорозі. За допомогою шипованих шини goodyear поліпшується контроль автомобіля на дорожній поверхні при будь-яких умовах взимку. З використанням даного товару на льоду і на засніженій дорозі скорочується гальмівний шлях. Таким чином, з шиною goodyear, яка характеризується значним списком інноваційних властивостей, ви будете їздити з комфортом і безпекою.

Шипи: переваги та недоліки

Яким би не був ідеальним товар, він все одно має сильні і слабкі сторони. До переваг зимової шипованої гуми відносять: поліпшується зчеплення по талому снігу і льоду, що гарантують безпечне управління на цих поверхнях; поліпшується динамічне управління по торованому снігу і льоду, тобто більш впевнено можна розігнатися і гальмівна дистанція буде менше. Підвищена ймовірність прохідності по засніженому бездоріжжю.

Слабкі сторони зимових шипованих шин представлені таким чином: збільшується ризик занесення на сухому і мокрому асфальті, так як погіршується зчеплення; збільшується гальмівний шлях на сухому асфальті через шипів; збільшується ризик «заритися» у сніговому заметі при неправильно розрахованих діях водія.


Не пропустіть