Автомобільні окуляри та їх переваги

Багатьом водіям знаком дискомфорт, коли світло сліпить очі. Ніби щось яскраве полуденне сонце або низьке вечірнє, відблиски, ореоли або світло від фар проїжджаючих повз машин в темний час доби. Все це несприятливо впливає на зір водія, і, більше того, в певний момент може його засліпити. А адже головне при управлінні транспортним засобом – повний контроль за дорогою.

Як вирішення цієї проблеми у сучасної оптики є пропозиція – автомобільні, або «драйверские» очки.

У темний час доби окуляри підвищують контрастність і підвищують видимість;
У яскравий сонячний день окуляри усувають відображення торпедо на лобовому склі, усувають відблиски від сонця і захищають від засліплення;
Окуляри антифари поглинають самий сліпучий, синій спектр світла зустрічних фар;
Захищають від засліплення низьким сонцем, коли безсилі козирки
Покращує видимість при «сліпому» дощі, коли одночасно світить сонце;
Окуляри знижують втому очей і сприяють відновленню тканин.
Технологія поляризаційних окулярів в наш час набирає популярність. Якщо раніше за окулярами зверталися тільки ті, кому доводилося на це йти через позначки в медичній довідці, то сьогодні все більше водіїв починають турбуватися про своє здоров’я і безпеки.

Фахівці стверджують, що подібні «помічники» необхідні не тільки автомобілістам-новачкам. Автомобільні окуляри збільшують сприйняття по глибині, допомагають краще зосередитися на дорозі, а водій може помітити небезпеку на 15-20 секунд швидше.

Якщо ви також вирішили подбати про своє здоров’я, то сміливо крокуйте в найближчий магазин оптики. Там вам допоможуть підібрати автомобільні окуляри, а заодно в більшості салонів можна відразу повірити і зір. Зверніть увагу на те, щоб оправа була комфортною і не обмежувала ваш огляд – це також дуже важливо для контролю ситуації на дорозі. Головне правило при виборі автомобільних очок – вони повинні бути поляризованими.


Не пропустіть