Ви впевнені, що зберігайте літні покришки правильно?

Те, що літні покришки можуть прослужити вам не один сезон – це не секрет. Ваша задача, щоб за зиму вони не зіпсувалися. Якщо ви не впевнені, що дбаєте про покришках правильно або взагалі не знаєте, як це потрібно робити, тоді ця стаття для вас.

Для початок необхідно розібратися з місцем зберігання покришок. Варіантів може бути декілька:

Ви зберігаєте літні покришки в гаражі. Цей спосіб хороший тим, що він безкоштовний і ви не порушуєте «феншуй» вашої квартири. У гаражі шини можуть без всяких проблем зберегтися у чудовій формі до наступного сезону, однак є й недоліки. Істотною проблемою стане безпосереднє відсутність гаража або його віддалене розташування від дому. Чому це проблема – дізнаєтеся трохи пізніше.
Ви зберігаєте літні покришки на балконі або в коморі. До плюсів можна знову ж віднести безкоштовність такого способу зберігання і те, що шини завжди будуть у вас на виду. Однак, 4 колеса займуть не мало житлового простору, та й запах від них специфічний.
Ви зберігаєте літні покришки на складі спеціальної організації. Звичайно якщо ви віддаєте свої шини на зберігання фахівцям, то в тому, що вони доживуть до наступного сезону можна не сумніватися, крім того, вам не доведеться захаращувати власне житло або їздити в гараж, щоб перевірити стан. Все прекрасно, але є один недолік – за це доведеться заплатити.
Якщо ви вибрали перший або другий спосіб зберігання невикористовуваних покришок, то вам необхідно знати відповідні правила. По-перше необхідно враховувати, що зберігати подібні частини автомобілів можна двома способами: тільки покришки або покришки + диски.

Правила зберігання покришок без дисків:

Зберігайте покришки строго у вертикальному положенні, так само як вони встановлюються на машину. Дуже важливо кожен місяць виконувати переворот покришці на 90 градусів (на чверть обороту). Подібна процедура дозволить уникнути зміни форми покришки і подальших проблем з установкою на диски. Для того, щоб не забувати перевертати покришки і не переплутати положення, в якому вони повинні знаходитися, рекомендуємо малювати стрілочки і дати на кожній четвертій частині покришки. Робити позначки можна звичайним крейдою, він добре тримається і легко стирається.

Правила зберігання покришок з дисками:

Якщо ви зберігаєте колеса в збірці, то можна складати їх стопкою, щоб вони лежали на боці. У такому випадку деформація не буде страшна. А от зберігати колеса стоячи – навпаки забороняється. Також при такому способі можна не робити щомісячний поворот, оскільки гума не буде деформуватися.

Тепер ви знаєте про те, як правильно зберігати покришки і зможете самостійно піклуватися про те, що б ваш комплект літньої гуми спокійно пережив зимову сплячку.

Якщо ви хочете поділитися з нами і рештою користувачами якої-небудь цікавою інформацією з будь-якого питання, каяннику проблем з автомобілем або його конкретними частинами, створіть необхідну тему на нашому форумі.


Не пропустіть