Як продовжити життя акумулятора?

В Україні суворими бувають не тільки люди, але й погодні умови і іноді перші з другими стикаються з різними неприємними ситуаціями. Сьогодні ми поговоримо про ті випадки, коли у вас можуть виникнути проблеми з акумулятором вашого автомобіля, а якщо точніше то ми розповімо, як цих проблем можна уникнути.

На жаль, головна помилка більшості автомобілістів полягає в тому, що питанням про стан акумулятора вони переймаються коли стає вже занадто пізно. Головне засіб запобігання будь-якої техніки від неполадок – профілактичні та своєчасні заходи.

Дотримуючись простих правил по догляду за акумулятором, можна значно продовжити йому життя.

Перш за все потрібно стежити за рівнем електроліту в банках акумулятора. Якщо його не вистачає, необхідно негайно заповнити відсутні кубічні сантиметри дистильованою водою. Влітку такі заходи рекомендується проводити 1 раз на тиждень, а взимку по 2-3 рази за 7 днів.
Не забувайте періодично заміряти щільність електроліту. Звичайно краще проробляти подібні операції на спеціальних СТО, але якщо ви знаєте, як це робити, то можна обійтися і гаражем. При низькій щільності потрібно зарядити батарею, навіть якщо тестер відображає, що напруги достатньо.

Очищайте акумулятор від бруду і пилу. Для цього найкраще підходить содовий розчин, оскільки він нейтралізує електроліт, який іноді потрапляє на зовнішню поверхню батареї.

Використовуючи ці досить прості поради ви зможете значно продовжити життя вашої акумуляторної батареї. Головне у всіх цих дії – дотримуватися системність, в іншому випадку поломка не змусить себе довго чекати.


Не пропустіть