Як захистити номери машини від крадіжки?

Напевно ви не раз чули, а може бути вже й ставали жертвами шахраїв, які скручують номерні знаки автомобіля і вимагають їх назад за викуп. У таких ситуаціях у людини завжди є кілька варіантів дій: заявити про крадіжку в поліцію, віддати викуп або звернутися в ГИБДД c заявою про втрату номерів при невідомих обставинах. Давайте поки на цих трьох варіантах і зупинимося.

Якщо ви погодитеся віддати викуп, то гарантувати те, що ваші номери повернуться на місце ніхто не може. Злодій може обдурити вас і отримавши потрібну суму так і не повернути вкрадене. Але навіть якщо ви отримаєте номера назад, доведеться заплатити кругленьку суму і не факт, що зловмисники не скористаються вашою довірливістю і платоспроможністю в наступний раз.

Якщо діяти самим законним способом і заявити про крадіжку у відповідні органи, то до того, як ви отримаєте номера може пройти близько місяця (протягом якого водити автомобіль ви не зможете). Такий термін виходить за рахунок того, що поліцейські зобов’язані провести ретельну перевірку. Зате після того, як все буде залагоджено, ви безкоштовно отримаєте нові номери.

Якщо вибрати третій варіант і заявити про те, що номери зникли чарівним чином, то отримати нові можна буде в той же день, заплативши при цьому державне мито у розмірі 2000 рублів.

Ці варіанти призначені для людей, яких вже наздогнала подібна біда, але ж можна нанести шахраям превентивний удар, який обійдеться вам всього в 100 рублів.

Ми говоримо про найпростіші болтах з гладкою капелюшком або звичайних гайках з шайбами. Для того, щоб надійно зафіксувати номера, вам буде потрібно всього кілька хвилин. Доїжджаєте до найближчого будівельного відділу або меблевого магазину, купуєте необхідні запчастини і встановлюєте номера за допомогою придбаних болтів. Таку конструкцію зняти буде складно, а якщо пригвинтити грунтовно, то доведеться навіть вирізати деякі частини номерів, а викуп за такі знаки злодій вже не отримає, тому велика ймовірність того, що він перейде до менш захищеною власності.


Не пропустіть