Слава незамерзайка або як вибрати зимовий омивач

Сніг, грязюка, дощик і бризки з-під коліс йдуть попереду авто. Всі ці причини надзвичайно ускладнюють життя будь-якого водія, незвичайно в зимовий період. А якщо ще й з “рідиною” не пощастило, тоді ще і лід з лобового скла зчищати будете. Отже, з чого ж роблять незамерзаючу рідину для омивача і яку ж краще вибрати?

Саме основне на що необхідно звернути увагу при покупці зимового омивача це його склад. Для того щоб не нашкодити власному здоров’ю купивши поганий омивач, уважно подивіться на етикетку, якщо до складу входить метиловий спирт (метанол) – не радимо його застосовувати. Тому що за своїми властивостями і дією на людський організм, метанол, стоїть в одному ряду з миш’яком і ціаністим калієм, 4 мл метилового спирту достатньо, щоб осліпнути, а 30 – щоб померти.

Метанол це сильнодіюча отрута, який вплине на сердиту і судинну систему жителя нашої планети. Можлива концентрація в повітрі 5 млг. Впровадження омивача містить метанол може призвести до головного болю, безпорадності, нудоті. Метанол пахне як етиловий спирт.
Омивачі містять метанол, найдоступніші за вартістю. Але варто ризикувати своїм здоров’ям.

Високоякісний омивач стекол неодмінно містить спирт, ізопропіл, етанол або біоетанол.

Омивач містить ізопропіл, шкідливий лише при вживанні його всередину. Запах як у ацетону, тому надзвичайно нерідко для поліпшення запаху, вживають ароматизатори.

Омивач на базі біоетанолу (харчовий спирт) не небезпечні для організму жителя нашої планети. Але такі омивачі є найдорожчими.

Температура замерзання омивача. Обирайте омивач з тією температурою замерзання, яка буде підходити кліматичним умовам експлуатації кара, відповідно і омивача в бачке.Елі Ви бажаєте купувати концентрований омивач, при його розведенні дотримуйтесь таблиці зазначеної на етикетці. Розбавляти омивач желанно дистильованою водою, або кип’яченою.

Намагайтеся купувати омивач іноземних виробників, бо вимоги до їх якості набагато вище ніж для російських. Якість омивателей зроблених на місцевості України до каяття не контролюється.

Перед тим як купувати зимовий омивач для стекол пильно вивчите інформацію на етикетці. На високоякісному омивачі вказано назву компанії виробника, термін придатності, контактна інформація. Якщо така інформація відсутня, то краще відмовитися від покупки такого омивача.