Запальничка, спирт або тормозуха. Як розморозити дверний замок в машині?

Вчора промила машинку. Красиво вийшло – чиста, блищить. Днем дверний замок виховано вимовив: «господиня, відпочинь». Поруч – нікого, до магазину – далеченько, запальнички – ні. Доброго ранку, блін! До виїзду на роботу – «вже запізнилася». На щастя, в кишеньці виявився потріпаний коробок сірників. Греєм ключ і вставляємо в замкову щілину. Зараз пощастило. І стало цікаво, як ще можна врятувати становище?

Варіантів в даному варіанті декілька:

Сірники, запальничка.

Найпростіший спосіб – розморозити замок в машині за допомогою нагрітого ключа. Для цього знадобиться запальничка або сірники. Якщо кількість води в личинці замка мало, то буде потрібно мала кількість зусиль, щоб змусити її працювати. Пробуйте за допомогою запальнички розігріти ключ і вставте підігрітий ключ в замок. Навряд чи замок запрацює з першого разу – але кілька спроб відкриття машинки розігрітим ключем допоможуть вам розморозити замок машинки в 5-10 хвилин.

Прикуриватель.

Якщо є можливість, попросіть у інших автовласників гарячий прикурювач і прикладіть його до замку – такий метод теж допоможе розігріти замок машинки і відкрити двері. Потримайте прикурювач біля замку, а потім відразу ж вставляйте ключ і намагайтеся відкрити машинку – поки замок не охолов.

Спирт

Хороший варіант в подібних варіантах – впровадження чистого спирту. Він, виділяючи тепло, швиденько розтопить всередині і навколо замку лід і надалі подібна проблема більше турбувати не стане. Примітка: вам знадобиться шприц.

Томозуха

Для розморожування замка дверей кара можна використовувати гальмівну рідину. Але при всьому цьому потрібно пам’ятати, що її сочиняющие вбирають воду і агресивні до лакофарбового покриття. Так що після застосування гальмівної води можнож не зовсім лише отримати знову замерзлі замки, але й вицвілу фарбу.

WD-40

До таких можна віднести різні витискувачі води, з яких найзнаменитішим є англійське засіб WD-40. Щоправда, вони не постійно зуміють посприяти.

Отже, ключ у дверному замку повернувся, але раптом перемагає нова проблема – двері кара примерзла, і відкритися не може. Ні в якому разі не смикайте на себе дверцята, по іншому зіпсуєте ручку, або повидирав весь ущільнювач.

А ось якщо двері примерзла по периметру – НЕ тягніть на себе дверцята, а проти, починайте її притискати, таким чином, на ущільнювачі почне ламатися лід, і в підсумку дверцята розкриється.


Не пропустіть