Як перевезти велосипед в машині?

Активний спосіб життя в буквальному сенсі увійшов в моду. Багато людей стали вибиратися за місто і проводити час з користю. Ось у більшості людей і з’явилася ідея кататися на велосипеді містом. Але доставити сам велосипед туди буває не просто. На самому велосипеді іноді їхати дуже довго і небезпечно, а помістити його в машину декому здається зовсім не реальним. Але насправді перевозити велосипед в автомобілі не складе труднощів. Є масу способів, як це можна зробити.

Спосіб 1. Якщо розміри машини дозволяють, то можна перевозити велосипед прямо усередині салону або багажника. Велосипед навіть не доведеться якось складати, адже в великі позашляховики і джипи він поміщається з легкістю.

Спосіб 2. Якщо ви не є володарем великої машини, то вам буде зручно перевозити велосипед на даху. Для цього знадобляться спеціальні кріплення, які легко можна придбати або зробити самому. Головне заздалегідь переконатися в тому, що велосипед тримається міцно.

Спосіб 3. У багажник може помістити будь-який не дуже великий велосипед. Можливо, доведеться його трохи розібрати, щоб він точно вліз, але це не повинно вас засмутити. Багато фірм вже давно випускають велосипеди «зроби сам», які взагалі повністю розкладаються. Якщо ж у вас немає такого велосипеда, то просто відчепите деякі частини, щоб він зайняв менше місця.

Спосіб 4. Такий спосіб можна зустріти рідко, але він існує. Це перевезення велосипеда на дверях. У цьому випадку до дверей кріпляться спеціальні пристрої, які будуть міцно тримати велосипед. Такий спосіб дуже зручний. Потрібно тільки уважно перевіряти кріплення велосипеда.

Спосіб 5. Перевезення велосипеда на причепі. Для такого способу вам просто знадобиться причіп і, можливо, права на нього. Але спосіб має свої недоліки такі, як низька швидкість їзди, бо доведеться тягнути за собою ще й причіп. До того ж багатьом здасться важким саме водіння з причепом, адже не кожен зможе розрахувати, як правильно повернути або зупинитися.

Якщо ви дійсно любите активний відпочинок, то вам не складе труднощів забрати з собою велосипед. Деякі особливі любителі можуть помістити його в кишеню, образно кажучи, звичайно. Але для любителів їзди на велосипеді не покажеться важкими способи його перевезення. Адже справжній мандрівник легко впорається з будь-якими труднощами на його шляху. Тому скористайтеся цими способами, якщо зібралися взяти велосипед в подорож або просто покататися за межами міста.