Як визначити автомобіль-потопельник?

Останнім часом на авторинках, де продаються автомобілі з пробігом, почастішали випадки продажу машин – утоплениць, або машин по яких – то причин побували під водою. З вигляду таку машину неможливо відрізнити від НЕ тонула машини: цілий кузов, поміняні шини. Однак, Автофахівці пропонують кілька порад, які допоможуть відрізнити такий неякісний товар на авторинку. Найбільш надійний і достовірний спосіб вчасно виявити «утопленицю» – діагностика. Але діагностичний огляд на станції техобслуговування – задоволення не дешеве, та й відразу відправляти вподобаний автомобіль на СТО не потрібно. Перше, на що необхідно звернути увагу, це запах в машині. У машині, яка побувала під водою, відчувається запах вогкості і гнилі. Пов’язано цей з тим, що під водою промокла звукоізоляція автомобіля, виготовлена ​​з повстяного матеріалу.

Цей матеріал промокає і до кінця просохнути йому проблематично, звідси запах вогкості і гнилі. У важкодоступних місцях, таких як під сидіннями, на металевих поверхнях можуть бути плями від корозії в результаті дії води. У таких місцях метал не піддається зовнішнім негативним впливам, окрім як впливу водою внаслідок утоплення. Недбалого власника видадуть плями розлучень на оббивці крісел сидінь або занадто грубий дерматин, однак, таку проблему легко усунути за допомогою чищення з використанням спеціальних пом’якшуючих засобів. Вологу не переносить електрика, тому перш ніж прийняти рішення про покупку автомобіля, слід перевірити справність всіх приладів і електросистем.

Зможуть видати «утопленицю» також і занадто запотівають фари. Слід зазначити, що ця причина не є визначальною, діагностується в сукупності з іншими, переліченими вище. Автомобіль, який побував під водою, відремонтувати неможливо, застосувавши тільки косметичний ремонт. Такій машині необхідна заміна багатьох деталей і запчастин на нові. В іншому випадку, дуже скоро більшість з них прийдуть в непридатність, можливо, навіть все відразу. У цьому випадку автомобіль перетвориться на купу непотрібного металобрухту. Реанімувати автомобіль – потопельник зможе тільки капітальний ремонт, який за фінансовими витратами навряд чи буде виїгришней, ніж покупка нового автомобіля. Отже, яка купує машину з пробігом, варто уважно оглянути її саме на наявність дефектів, пов’язаних з утоплением, і потім зважити всі за і проти такої покупки.


Не пропустіть