Як злити бензин з іномарки?

Нерідко водії стикаються з ситуацією, при якій терміново потрібно зробити злив палива з бензобака. Це потрібно, наприклад, коли був залито невідповідний паливо або неякісне, або бензин потрібно злити, щоб відремонтувати паливну систему транспортного засобу. Якщо злив палива з класичною вітчизняної моделі не представляє особливих складнощів, з іномарками все набагато важче. Це пов’язано з тим, що на заливний горловині бензобака встановлюють спеціальну сітку, яка у ролі фільтру і захисту від тих, хто любить легку наживу, щоб не можна було опустити шланг в паливний бак, як на вітчизняній класиці. Спочатку хочеться дати застереження, що інформація, описана далі, призначена для водіїв яким потрібно призвести терміновий слив бензину з паливного бака своєї машини.

Але ніяк не для тих, хто хоче заробити легкі гроші, спустошуючи бензобаки чужих машин. Не потрібно забувати, що подібні дії є злочином і караються за російським законодавством. У зв’язку з цим розглянемо способи зливу бензину з сучасних автомобілів, особливо іномарок.

Способи зливу бензину з бензобака із захисною сіткою

Якщо всередині паливного бака автомобіля є сітка, і слив бензину шлангом здійснити не виходить, не потрібно впадати у відчай, оскільки існують інші способи, для здійснення цієї процедури. Зазвичай на більшості сучасних машин, в нижній частині паливного бака розташовується спеціальний отвір для зливу палива, через яке можна злити бензин з бака. Потрібно тільки виявити цей отвір, підставити під нього посуд і відкрити. Це спосіб відрізняється простою і не вимагає ніякого втручання в пристрій машини. Однак потрібно пам’ятати, що подібні отвори є не кожній машині, і не завжди буває зручно повзати під машиною, в пошуку зливного отвору.

Тому є інший варіант по сливу бензину з паливного бака іномарки. Для цього потрібно відкрити капот машини і, заглушивши мотор, призвести від’єднання паливного шланга в місці, яке розташовується після бензонасоса. Шланг потрібно розмістити в ємності і попросити помічника, провернути ключ запалювання. Машина не заведеться, однак включеним паливним насосом почнеться швидке викачування палива по шлангу. Цю процедуру доведеться виконати кілька разів, так як потрібно зупиняти насос для його охолодження. При використанні цього способу, краще не зливати все паливо, щоб не відбулося завоздушіваніе паливної системи. Також потрібно пам’ятати про те, що злив бензину з бензобака іномарки повинен відбуватися на відкритому просторі, для виключення можливості отруєння паливними парами, шкідливими для людини.


Не пропустіть