8 простих правил миття машини

Щоб лакофарбове покриття автомобіля завжди радувало око не тільки свого власника, але оточуючих, кузов машини повинен періодично піддаватися мийці. Як правильно мити автомобіль, і які кошти при цьому потрібно використовувати розповімо в сьогоднішній публікації.

Виключайте мийку автомобіля під прямим сонячним світлом і відразу після його зупинки, це дозволить уникнути різких температурних перепадів, які негативно впливають на лакофарбове покриття.
Мийте автомобіль відразу ж після його забруднення, в іншому випадку, бруд буде накладається шарами, що згодом утруднить процес мийки.

– Не рекомендується мити машину шампунем частіше, ніж 2-3 рази на місяць. Часте вплив активних речовин на лакофарбове покриття призводить до швидкої втрати первісного вигляду.
– Перш за все, варто пам’ятати, що кузов автомобіля необхідно мити ні в якому разі не крижаною водою, для мийки використовуйте тільки теплу воду з додаванням якісних автомобільних шампунів.
– Під час миття автомобіля використовуйте тільки щітку з м’яким ворсом, при цьому не рекомендується мити кузов за допомогою ганчірки або мочалки, так як вони утримують піщинки, які залишають дрібні подряпини на лакофарбовому покритті, що згодом призводить до того, що фарба стає матова.
– Засохлу бруд на кузові автомобіля попередньо необхідно змочити водою і тільки потім приступати до мийки.
– Розчин для миття (вода + шампунь) автомобільного кузова необхідно наносити зверху вниз, починаючи з даху і закінчуючи порогами, при цьому періодично полоскати щітку у великій кількості води, щоб звільнити ворсу від бруду.
– Після закінчення миття ретельно протріть кузов сухою ганчіркою, щоб на ньому не було слідів вологи. Залишки води при висиханні утворюють білі прозорі плями. Для висушування автомобіля після мийки добре підходить спеціальна вологопоглинаючі серветка


Не пропустіть