Чи можливо обдурити алкотестер?

Багато бувалих автолюбителів вважають, що існує кілька реальних способів обдурити алкотестер після вживання невеликої кількості алкоголю. Чи правда це і чи варто розраховувати на допустимий показник приладу, якщо ви випили до цього келих шампанського, постараємося розібратися в цій публікації.
І так вплив на алкотестер здійснюватимуть шоколад, насіння, жуйка, мускатний горіх, лавровий лист, часник, антіополіцай, кава і сигарети. Чи правда те, що за допомогою цих продуктів можна обдурити алкотестер або ж це просто міф?

Перш ніж відповісти на це питання важливо пам’ятати, що допустима норма вмісту алкоголю в організмі становить менше 0.16 проміле, якщо прилад під час перевірки покаже 0.16 і то це позбавлення прав за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Як алкоголь потрапляє в видихається людиною повітря

Після вживання порції спиртного шлунок людини переробляє його і відправляє в кров, яка потім відправить його в печінку і нирки для подальшого виведення з організму. При цьому кров не забуває навідатися до легким, щоб частково очиститься. Таким чином, частки алкоголю з`являються у видихуваному повітрі.

І так, перед початком експерименту, в якому учувствовать чоловік і жінка, було випито три келихи шампанського. Через деякий час жінка захмеліла, а тестер показав 0.26 мг / л, чоловік же відчував себе відмінно і алкотестер видав 0.17 мг / л. У будь-якому випадку і перший і другий результат – позбавлення прав.

Шукаємо чудо спосіб обдурити алкотестер

Після перевірки, що беруть участь в експерименті чоловік і жінка почали лузати насіння, жувати жуйку, гризти кавові зерна і мускатний горіх і т.д. Після повторних замірів результат не змінився, при цьому запах алкоголю у видихуваному повітрі чутно не було. Таким чином, не один з продуктів не зміг понизити вміст алкоголю.

Незважаючи на це все ж існує один спосіб обману алкотестера – гіпервентиляція легенів. Перед тим як людина починає дути в трубку приладу, він робить кілька глибоких вдихів і видихів. У нашому випадку вдалося зменшити показання на 0.04 мг / л, але наступне вимір було на колишніх показниках.

Висновок

Обдурити алкотестер все-таки можна за умови, що його свідчення будуть на межі позбавлення, але при цьому варто враховувати, що інспектор знає всі хитрощі і після ваших вдихів-видихів попросить вас подути в трубку ще раз.


Не пропустіть