Як дізнатися пробіг автомобіля?

Купуючи стару машину, багато покупців приділяють увагу пройденого автомобілем віддалі з того моменту, як вона виїхала з автосалону. Це логічно, адже від пробігу залежить ресурс агрегатів і вузлів машини, а також можна дізнатися, чи використовувалася транспортний засіб як таксі. Постійний розвиток технологій дозволяє умільцям шукати способи скручування пробігу і установки значно менших цифр. Звичайно, вартість машини, що має менший пробіг, буде вищою. Розглянемо способи, як дізнатися реальний пробіг автомобіля, щоб при самостійній покупці відрізнити машину зі скрученим спідометром. Є один нюанс: не можна буде визначити пробіг з високою точністю, однак зрозуміти, проїхала машина 30 або 90 000 кілометрів, можна легко. Щоб визначити зразковий пробіг, не потрібно дивитися на одометр, так як він може бути скручений в бік менших значень.

Необхідно звернути увагу на ті показники, які покажуть справжнє технічний стан автомобіля. Багато в спробі дізнатися реальний пробіг відразу відкривають капот для огляду движка. Але це не має сенсу, адже перед продажем двигуну завжди надається «товарний вигляд». Треба зробити огляд місць, які неможливо підробити, і першим з них є кузов. По-перше, треба оглянути петлі дверей. При помірній експлуатації, наприклад 15 тис. На рік, водійська двері буде провисати незначно, приблизно кілька міліметрів. Ручки, що відкривають двері, і фіксатори дверей повинні мати нормальний стан, двері під час відкриття повинна вільно фіксуватися. На часто використовуваному автомобілі фіксатори працюють погано, і після того, як двері повністю відкрита, вона не фіксується, а просто закривається.

Щоб максимально точно визначити пробіг машини, найкраще відвідати автосервіси в Твері. Фахівці володіють великим досвідом у встановленні реального пробігу, проте за це потрібно буде заплатити. Краще трохи витратитися, ніж купити кота в мішку і шкодувати про те, що через скнарості доведеться за ремонт автомобіля платити двічі, а то й тричі.

Якщо провисають і погано працюють фіксатори всіх дверей машини, це є першою ознакою її використання в якості таксі. Іншим способом дізнатися пробіг машини є якість оббивки сидіння водія. Зазвичай в автомобілях, що мають якісний шкіряний салон, відбувається утворення на оббивці складок і пор після 100000 км пробігу. Треба особливо приділити увагу лівій частині сидіння водія, яка є найкращим показником реального пробігу. Справжній пробіг також можна визначити за станом керма і гумових накладок на педалях. Якщо пробіг становить більш 100 000 км, шкіра на кермі втрачає пористість, вона ставати більш згладжена і затерта. Те ж саме стосується накладок на педалях. Величину пробігу можна визначити за станом рукоятки перемикання передач, хоча вона може бути легко заміна.


Не пропустіть