Як уникнути обману на СТО?

Кожен автомобіліст знає, що автомобіль складається з різних вузлів, механізмів, запчастин та іншого. Якщо ж ви початківець автолюбитель і ваші пізнання закінчуються на фарах, кермі, глушнику і бензобаку, вітаємо: ви знаєте свою машину на 3%. Коли недосвідчений водій звертається за порадою або ремонтом автомобіля в автосервіс, досвідченому механіку варто задати лише кілька питань, за якими він відразу визначить, з ким має справу. Таких майстра називають «чайниками», і на них можна добре нагріти руки. Новачкові-Незнайку, завжди дуже важко зрозуміти, де і як його обдурять. Найчастіше, це може бути неякісна замінена деталь, що видається за нову, а насправді беушная. Погодьтеся, на різні автомобілі і ціни різні, наприклад, деталь від Мерседеса буде коштувати набагато дорожче деталі того ж Ланоса, і вам поставлять дешеву деталь, а числитися вона буде, як дорога.

Також часто при поганій роботи двигуна, настійно рекомендують замінити свічки запалювання, хоча для усунення несправності, наприклад, всього лише потрібно відрегулювати іскровий зазор, щоб на старих свічках можна було проїхати до 20 тис. Км. Для деяких це цілих два роки їзди. Бутафорська заміна масла теж дуже часто зустрічається серед обманів на фірмовій станції техобслуговування (СТО). При цьому всього лише доливається трохи нового масла і замінюють масляної фільтр. Щоб уникнути обману, перед відвідуванням СТО постарайтеся заглянути в Інтернет, зібрати побільше рад знайомих про можливу причину поломки. Важко сперечатися з тим, що потрібно звертатися на перевірені часом СТО – auto-premium43.ru, як це роблять водії Кірова. Зареєструйтеся на якому-небудь форумі автолюбителів, там вам точно допоможуть і підкажуть.

Завжди погоджуйте з майстром список планованих робіт, по можливості будьте присутніми при ремонті, якщо це виключено, то перед тим як залишити машину, перевіряйте показання спідометра, були випадки коли співробітники СТО використовували автомобіль в особистих цілях. Ні в якому разі не кажіть майстру, що самі намагалися ремонтувати машину, особливо фразами «я там щось підкрутив, і начебто нормально працює» це суттєво збільшить витрати. Виняток становить, якщо ви відмінно розбираєтеся в ремонті. Перед тим як забрати авто, нехай вам видадуть акт виконаних робіт. Документи зможуть знадобитися, якщо вас все ж обдурили, і ви збираєтеся звернутися у відповідні інстанції. Досвідчені автомобілісти радять шукати не СТО, а свого майстра. Що зробити не дуже легко. Дізнайтеся і запам’ятайте адреси перевірених станцій техобслуговування і по можливості спробуйте вивчити пристрій автомобіля получше.


Не пропустіть