Оскаржити штраф поліції можна без проблем: алгоритм дій

Якщо вас оштрафувала патрульна поліція, але ви вважаєте свою провину недоведеною і хочете боротися «до переможного», починайте діяти відразу.

1 – Відразу заявити представнику поліції, що ви обов’язково будете оскаржувати його дії в суді. Приблизно в 15% випадків поліцейський змінює думку про накладення штрафу.
2 – Дуже уважно поставитися до складання протоколу постанови про адміністративне правопорушення, щоб всі поля або були заповнені або проставлені буквою «z».
3 – Чітко з’ясувати на яких підставах вас було зупинено з посиланням на норму закону і яке правопорушення було скоєно відповідно до Кодексу про адміністративне правопорушення.
4 – Обов’язково в протоколі постанові написати свою думку про дорожню подію.
5 – Окремо написати скаргу на дії працівника поліції.
6 – При наявності свідків – вписати їх дані в протокол постанову і для себе зберегти їх контактні дані.
7 – В протоколі постанові написати клопотання про ознайомлення з матеріалами судового провадження.
8 – Відразу необхідно приступити до складання судових документів щодо оскарження штрафу – у вас всього 10 днів на подачу документів.
9 – В разі сумнівів щодо складання документів і їх подачі – проконсультуйтеся з адвокатом.
10 – Власноруч подайте документи і отримаєте позначку про їх отримання судом.
11 – Регулярно, не рідше одного разу в тиждень, відстежуйте, коли призначили вашу справа до розгляду і хто її буде розглядати.
12 – Вивчіть матеріали судового провадження у вашій справі, в разі незгоди – обов’язково письмово пишіть відповідне заперечення.
13 – Усі докази, які у Вас є у справі обов’язково прикладіть до матеріалів справи, склавши відповідне клопотання.
14 – В день судового засідання, обов’язково прийдіть на слухання і представте вашу позицію.

Тут є одне дуже чудова перевага – опоненти, працівники поліції, на подібні справи не ходять, тому ви зможете безперешкодно викласти свої аргументи.

Ну, і найголовніша порада – не бійтеся! Суддя не страшний, а лише посередник між сторонами, якому потрібно довести свою правоту і, як правило, служителі Феміди прислухаються до обґрунтованої позиції і приймають відповідні рішення.

http://www.prostopravo.com.ua/


Не пропустіть