Топ-10 найкрутіших концепт-карів (фото)

Хоча б раз на рік виробники машин і дизайнери створюють низку супер-крутих концепт-карів для того, щоб підігріти увагу публіки і продемонструвати всьому світу свій талант. Зазвичай такі автомобілі не підходять для простої їзди по дорозі, і найчастіше машини так і залишаються в стадії розробки. Ми зробили невелику підбірку з десяти концепт-карів, що з’явилися останнім часом.

Aston Martin CC100 Speedster

Aston-Martin-CC100-Speedster-Concept-1

Компанія Aston Martin відзначила свій 100-річний ювілей звичайним для неї способом – випуском спецмоделі. Однак оскільки подія дійсно знаменна, цього разу британці вирішили не просто переробити серійний спорткар з актуальної лінійки, а побудувати оригінальну машину, хоч і на використовуваній зараз усіма «Астон» алюмінієвій платформі Vertical Horizontal. В результаті всього за шість місяців був створений ретроспідстер CC100, який повинен нам нагадати про минулі перемоги марки – зокрема, про тріумфальний заїзд боліда DBR1 в Ле-Мані 1959 року.

Ferrari Millenio

Ferrari-Millenio-concept-1

Ferrari Millenio є дітищем екстраординарного югославського дизайнера Марко Петровича (Marko Petrovic). Він придумав транспортний засіб, який буде працювати споживаючи тільки електрику. За задумом Марко, у Millenio встановлені два мотори, які заряджаються від сонячних батарей, прикріплених на корпусі автомобіля. Кузов машини буде складатися з надміцного паперу, створеного з вуглецевих нанотрубок. Millenio можна назвати ідеальним засобом пересування майбутнього.

Lamborghini Ankonian

Lamborghini-Ankonian-Concept-Design-by-Slavche-Tanevski-Rendering_A1

Цей концепт-кар був створений Македонським гуру дизайну Славчо Таневскі (Slavche Tanevsky). Ankonian виглядає досить страхітливо, незважаючи на те, що основою для його дизайну послужив старий Lamborghini Reventon. Додавши всього кілька незначних деталей до кузова Reventon, художник зміг створити досить агресивний образ, що нагадує бет-мобіль.

Mercedes-Benz BIOME

Mercedes-Benz Advanced Design North America, Carlsbad,CA

BIOME був створений дизайнерами Каліфорнійської студії компанії Mercedes. Передбачається, що цей концепт-кар стане повноцінною “частиною природи”. Більш того, в деякому розумінні сам BIOME є живим організмом. Колеса машини будуть зроблені з насіння, кузов виростять з ДНК матеріалу, названого BioFibre, який буде “живитися” сонячними променями і виробляти з них енергію. Такий автомобіль зможе виробляти кисень подібно рослинам, що безумовно покращить стан екосистеми Землі. Але, на жаль, BIOME залишається тільки ідеєю, оскільки матеріал BioFibre так і не був винайдений.

Peugeot Onyx

onyx_1

Автомобіль Onyx від компанії Peugeot поповнює список найхимерніших транспортних засобів. Вся дивина полягає в тому, що у виготовленні машини використовується вторсировина. Onyx є найлегшим автомобілем у світі, який коли-небудь був створений. Корпус машини складається з міді, через що з часом кар позеленіє, а всі внутрішні панелі складаються із звичайного пап’є-маше зі старих газет.

BMW 328 Hommage

p90076743-b

Під час роботи над цим проектом дизайнери надихалися далекими 30-ми роками. Ідея Hommage була створена на честь 75 річниці моделі BMW 328 , яка в ті часи була однією з найпопулярніших. Його можна вважати “адаптацією” старого 328 автомобіля для нашого часу.

Ford Shelby GR-1

1c1379u-960

“Спадкоємець” моделі Shelby Daytona, випущеної в 1964 році, виглядає просто карколомно. Ford Shelby GR-1 був створений для повноцінної їзди на дорозі. Це одна з найвідоміших концептуальних машин компанії Ford.

Lexus LF-LC

LC

Цілком можливо, що в недалекому майбутньому Lexus LF-LC з’явиться у продажу. Виробництво цієї марки було розпочато ще 2013 році. Його випуск планується вже до 2017-го. За задумом творців, він буде гібридом з двигуном V8. Оголошена ціна такого автомобіля – 200 000 доларів.

Infiniti Essence

175247_1861_big_050309_Essence_A1

Ще один проект на честь річниці компанії виробника. Essence був присвячений 20-річчю виходу фірми Infiniti на автомобільний ринок. Машина була представлена на Мотор-шоу в Женеві (Geneva Motor Show) в 2009 році, але у виробництво все ще не надійшла.

Buick Riviera

buick_riviera

Автомобіль Buick Riviera виглядає просто приголомшливо. Коли машина була презентована вперше на Мотор-шоу в Шанхаї (Shanghai Motor Show) в 2013 році, її назвали вінцем роботи компанії Buick. Riviera був створений тільки для продажу в Азії. Деякі автолюбителі не чекають, поки професійні дизайнери випустять машину їхні мрії, а самі беруть в руки інструменти і створюють самі незвичайні автомобілі, спеціально для себе.