5 японських автомобілів, з якими не розлучиться жоден автомобіліст (Фото)

Японські автомобілі користуються заслуженою популярністю і досить високим попитом. Більш того, в різноманітті таких авто існує кілька моделей, який виділяються своєю якістю і функціоналом. Жоден поважаючий себе водій не захоче розлучатися з такою машиною.

1. Toyota RAV4

Мова, звичайно ж, йде про автомобіль після рестайлінгу 2010 року. При цьому виробництво Toyota RAV4 велося ще з 1994 року. Перше покоління машини позиціонувалася компанією виробником виключно, як модель для активного відпочинку. Втім, така «четвірка» залишається досі, що не заважає їй бути відмінним варіантом в якості «повсякденного авто».

2. Honda CR-V

Ще один знаменитий японський автомобіль, який користується великою популярністю. Рестайлінг у Honda CR-V був далеко не один. Так чи інакше свого часу перероблялося кожне покоління компактного кросовера від 1995 року випуску. Саме зараз мова йде про представників четвертого покоління, який дебютував ще в 2011 році і виходив у світ аж до 2016.

3. Mazda 3

Історія Mazda 3 почалася в 2003 році. Однак в нашому випадку мова йде про моделі третього покоління, яке вийшло в 2013 році. Трохи пізніше був проведений рестайлінг. Саме ці автомобілі за підсумком випускаються компанією донині. Головним достоїнством Mazda 3 є те, що підібрати машину можна в усіх відношеннях на свій смак і колір.

4. Nissan X-Trail

Компактний кросовер з Японії, який радує автомобілістів з 2000 року. Найкраще брати модель після рестайлінгу 2017 року, який торкнувся машин третього покоління. Сьогодні автомобіль куди більше схожий на Nissan Qashqai. Втім, дана особливість зовсім не робить його гіршим.

5. Toyota Camry XV30

Знайти Toyota Camry в кузові XV30 сьогодні буде не так вже просто, проте даний автомобіль вартий пошуків. Перед нами представник п’ятого покоління, яке випускалося компанією-виробником з 2001 по 2005 рік. Дана модель виходила в усіх традиційних кузовах Toyota Camry, за винятком універсала. Автомобіль пропонували переважно з мотором 2.4 літра. Доступні були як варіанти з «механікою», так і з «автоматом».

Джерело novate.ru

Не пропустіть